RDR 2 yeni nesil Update gelir mi?

Bir ara yapılıyor haberleri vardı ne oldu ondan sonra bende bulamadım belki bilen vardır diye açtım ama sanırsam haber falan kalmadı. :(
Uğraşmış olsalar bile satış rakamını gördükten sonra vazgeçmişlerdir. 🤣 Hiçbir şey yapmadan da oyun satıyor adamlar.

Yani arkadaşlar RDR2 güzel oyun. Epiloguelar dahil bitirdim ama ray tracing ile bile gelse tekrar oynamam. Piyasada o kadar çok oyun varken tekrar 50 saatimi vermem. Bir baş yapıt, çok güzel bir oyun ama, Witcher 3 dışında hiç bir oyunu birden fazla kez oynamadım.

Sanmam. Ama Rockstar'ın paragözlüğü EA'i bile geçti. Yapar mı yapar ama 60 dolara satarlar yine. Tabii ReShade atılmış hali ile. Zaten oyunda DLSS vs. var ama RayTracing yok. İhtiyacı da yok bence.

Yani arkadaşlar RDR2 güzel oyun. Epiloguelar dahil bitirdim ama Ray Tracing ile bile gelse tekrar oynamam. Piyasada o kadar çok oyun varken tekrar 50 saatimi vermem. Bir baş yapıt, çok güzel bir oyun ama, Witcher 3 dışında hiçbir oyunu birden fazla kez oynamadım.

Bitirdikten sonra tekrar oynanacak bir oyun değil bence de tadında bırakılmalı ama oyunun atmosferi aşırı güzel şehirlerde dolaşmak eğlenmek açık dünyasını oynamak gerçekten güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı