RDR 2 yetersiz RAM hatası

Kapiciveysel08

Picopat
Daha fazla  
RAM
8
8 GB RAM olmasına rağmen hata veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bir sürü bir şey yaptım ama olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB RAM olmasına rağmen hata veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bir sürü bir şey yaptım ama olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Hangi çözünürlükte hangi ayarlarda oynuyorsunuz 8RAM RDR2 oynamak için çok yeterli değil maalesef.

Hocam 8 GB RAM ile korsan versiyonda sorunsuz oynamıştım aslında. Güncel versiyonlarında 8 GB RAM sıkıntı çıkarıyordu. RAM yükseltmesi yapabilirseniz iyi olur. Ayarlarınız yüksekse düşürebilirsiniz. Onlarda olmazsa korsan versiyonu test edebilirsiniz.

2023 Subat'ta 8 GB RAM ile RDR2 oynamistim en son. Zorlasan girmen lazim.
deniyorum deniyorum olmuyor hikaye kısmına girince oyundan atıyor grafikler mediuma çektim ne yapmam lazım

asus tuf gaming a15 laptop kullanıyorum işlemci ve ekran kartı güçlü ama 8 gb ram oldugu için acılmıyor 1080p medium ayarlar

Hangi çözünürlükte hangi ayarlarda oynuyorsunuz 8RAM RDR2 oynamak için çok yeterli değil maalese

Minimum sistem gereksinimi 12GB RAM istiyor. RAM yükseltmesi yapmadan bu sorunu çözemezsin.
12 gb değil 8 gb ram istiyor ama benim olmuyor normalde olması lazım ama oyundan atıyor direk

Son düzenleme:
deniyorum deniyorum olmuyor hikaye kısmına girince oyundan atıyor grafikler mediuma çektim ne yapmam lazım

asus tuf gaming a15 laptop kullanıyorum işlemci ve ekran kartı güçlü ama 8 gb ram oldugu için acılmıyor 1080p medium ayarlar

12 gb değil 8 gb ram istiyor ama benim olmuyor normalde olması lazım ama oyundan atıyor direk
Yetmez medium düşük yap at bakalım ekran görüntüsü.

Yeni konular

Geri
Yukarı