Çözüldü RDR 2 yüklenme ekranında çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Oyunu açarken bir sıkıntı olmuyor fakat hikaye modunu açınca giren yükleme ekranında çöküyor. Çökmeden önce oyun yavaşlıyor. Aldığım tek hata da "Red Dead Redemption 2 çalışmayı durdurdu" hatası.

Çözüm
Oyunu açarken bir sıkıntı olmuyor fakat hikaye modunu açınca giren yükleme ekranında çöküyor. Çökmeden önce oyun yavaşlıyor. Aldığım tek hata da "Red Dead Redemption 2 çalışmayı durdurdu" hatası.

Sisteminizin özellikleri nedir? Oyununuz orjinal mi? Bide driverlarınız eksik mi?

Bunu denedim, olmadı.

Boş mesaj kasmalar işte. Hâlâ bir çözüm bulamadım.
Amacım boş mesaj kasmak değil. Sistemin oyunu kaldırıyor. Driverlarında güya sana göre güncel. Oyununda orjinal olduğunu iddaa ediyorsun. Görünürde bir problem yok. Ya yanlış bilgi vermişsin veya eksik bilgi vermişsin. Belki de oyunu doğrulamaya çalışırken yapamamışsın.

Çünkü bir oyunun açılmaması için bana göre 3 sebep var,
1. Sistem yetersizliği
2. Driver eksiği (Oyun orjinalse zaten steam driverları yüklüyor.)
3. Bozuk oyun dosyaları.

Sorunun ne olduğunu bilmediğim için sana yardım edemem. :(

Amacım boş mesaj kasmak değil. Sistemin oyunu kaldırıyor. Driverlarında güya sana göre güncel. Oyununda orjinal olduğunu iddaa ediyorsun. Görünürde bir problem yok. Ya yanlış bilgi vermişsin veya eksik bilgi vermişsin. Belki de oyunu doğrulamaya çalışırken yapamamışsın.

Çünkü bir oyunun açılmaması için bana göre 3 sebep var,
1. Sistem yetersizliği
2. Driver eksiği (Oyun orjinalse zaten steam driverları yüklüyor.)
3. Bozuk oyun dosyaları.

Sorunun ne olduğunu bilmediğim için sana yardım edemem. :(
Bu sorun kimsede de bulunmuyor.
1 aralıkta çıkan sürücüyü indirip deneyeceğim, olmazsa bırakacağım. (GTX için)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olay böyle. Ayrıca sürücüyü güncellemem işe yaramadı.

@Alfred Lafonde

Son düzenleme:
Bu sorun kimsede de bulunmuyor.
1 aralıkta çıkan sürücüyü indirip deneyeceğim, olmazsa bırakacağım. (GTX için)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olay böyle. Ayrıca sürücüyü güncellemem işe yaramadı.

@Alfred Lafonde
Oyunu yönetici olarak mı çalıştırıyordunuz? Bu sorun önceden oluyor muydu?

Maalesef aynı sorundan muzdaribim. Sistemim fazlasıyla kaldırabilecek durumda olduğu halde oynayamıyorum. Bayağı bir uğraşarak sebebini buldum
İŞLEMCİNİN SSE 4.2 DESTEĞİ OLMAMASI
Bazı sitelerde bunun çözümü için dosyalar var fakat bende hiçbiri işe yaramadı. Yapılması gereken şey SSE destekli bir işlemci almak maalesef

Geri
Yukarı