Çözüldü RDR 2'de ahır nasıl kullanıma açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

araba lastiği

Hectopat
Yer
Jant
RDR 2'de ahırları kullanmam gerekiyor (at için fırça almak, at satmak vs.). Haritada ahırlar görünmüyor, internetten lokasyonlarına bakıp iki tane ahır buldum (biri Strawberry'nin güneyinde, diğeri Valentine'nin kuzeyinde) fakat ahırların kapıları kilitli, dışarıda bir veya iki tane görevli oluyor ve hiçbir şekilde onlarla iletişime geçerek ahır açılmıyor, ahıra dair bir işlem yapılamıyor. Peşimde bir tane yabani atla dolanıyorum ATI satmak için o ahırdan bu ahıra ama hiçbirini kullanamıyorum. Ahırları nasıl kullanıma açabilirim?

Çözüm
Bir görevde Hosea ile kamp’tan çıkıp av’a gidiyorsunuz görev içerisinde valentine’dan at alıyorsunuz ondan sonra açılıyordu diye hatırlıyorum.
Saatlerden dolayı olabilir veya arkanda şerif ve ödül avcıları varken ahırları kullanamazsın, ya da ana görevi yaparken onlara dikkat et. Olmazsa tekrar yazar mısın ben de bir bakayım oyundan.
Ahırı açabilmen için oyunun neredeyse %20'lik kısmında bir görev var ahıra gelip at alıyorsunuz zaten, orada açılıyor.
O da olabilir.

Geri
Yukarı