RDR 2'de hem Türkçe yama hem mod kurulur mu?

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
RDR 2 hem Türkçe yama hem mod kurulur mu? Bir konuda görmüştüm öyle yaparsam sanırım mod ve yama çakışıyor ve oyun açılmıyor diye. Doğru mu?

RDR 2 hem Türkçe yama hem mod kurulur mu? Bir konuda görmüştüm öyle yaparsam sanırım mod ve yama çakışıyor ve oyun açılmıyor diye. Doğru mu?
Moddan moda doğru değişir. Dil yamaları birçok oyunda birçok yamayla uyumlu çalışır genelde.

Forumdaki yama ile çakışmıyor. Ben bir kaç tane trainer yükledim sorunsuz çalışıyor.

Forumdaki yama ile çakışmıyor. Ben birkaç tane trainer yükledim sorunsuz çalışıyor.

Hocam benim oyun crackli önceden yaptığımda çalışmamıştı ama sizin yüklediğiniz modları atar mısınız denemek istiyorum.

Forumdaki yama ile çakışmıyor. Ben birkaç tane trainer yükledim sorunsuz çalışıyor.

Font fix var mı hocam? Onu deneyeyim o zaman.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…