RDR 2'de mutlu son için onur seviyesi ne düzeyde olmalı?

dwaynejohnson

Decapat
Daha fazla  
Oyunun finaline yaklaştım, mutlu son olmasını istiyorum bu onur seviyesiyle göreve girsem mutlu son olur mu?

Dosya Ekleri

• 16909777162796894053722659875454.jpg
    16909777162796894053722659875454.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 115
Yarıdan fazla olunca olması lazım ve mutlu son diye bir şey yoktu sadece geyik çıkıyor siyah kurt yerine.
Bence siyah kurt daha iyi.

Hocam, oyunun sonuna yaklaştıkça açık dünyada baya bir şey karşınıza çıkıyor onur seviyenizi yükseltmeniz için. Mesela birisinin at arabası çalınıyor yardım ediyorsunuz vb. onları takip etmeye çalışın.

Evet mutlu son olur. Fakat size tavsiyem, oyunu sırf mutlu sonda bitirmek için şunu yapayım bunu yapayım demek yerine zevkini ala ala oynayın. Aa şunu yaptım mutlu son olmayacak diyip üzülmeye gerek yok. Mutsuz sonda bir sondur. İstediğiniz sonu almanız hiç bir şey değiştirmeyecek RDR 2'de.

Mutlu sonmu hımmm.

Diğer sonlara nazaran daha tatmin edici diyeyim.

Evet mutlu son olur. Fakat size tavsiyem, oyunu sırf mutlu sonda bitirmek için şunu yapayım bunu yapayım demek yerine zevkini ala ala oynayın. AA şunu yaptım mutlu son olmayacak deyip üzülmeye gerek yok. Mutsuz sonda bir sondur. İstediğiniz sonu almanız hiçbir şey değiştirmeyecek RDR 2'de.

Oyunu 1 kez bitirdim zaten düşük onurla bitirdim şimdi yüksekle bitirmeye çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı