Sürprizbozan RDR 2'de soyulmak

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren akkus

Hectopat
Saint Denis'da at sürüyordum, bir tane adam beni çağırdı ve giderken kolay para filan dedi. Beni takip et dedi. Ben de yaptım, ara sokağa geçer geçmez sinematik girdi ve arkamdan başka bir adam geldi bayılttı. Uyandığımda mezarlıktaydım ve 400 dolarımı kaybetmiştim. Bu adamları tekrar nasıl bulabiliyoruz? Bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saint Denis'da at sürüyordum, bir tane adam beni çağırdı ve giderken kolay para filan dedi. Beni takip et dedi. Ben de yaptım, ara sokağa geçer geçmez sinematik girdi ve arkamdan başka bir adam geldi bayılttı. Uyandığımda mezarlıktaydım ve 400 dolarımı kaybetmiştim. Bu adamları tekrar nasıl bulabiliyoruz? Bilen varsa yazabilir mi?

Hocam ben o adamın peşinde 10 dakika boyunca koştum paramı aldım sonra bir güzel dövdüm. Sizin durumda sanırım geri dönüş yok :D

Tek çare soğuk su ya da bu olay olmadan önce Save'niz var ise geri dönmeyi deneyin.

Geri
Yukarı