RDR 2'de TAA düzeltildi mi?

297689

Hectopat
Makaleler
1
Mümkünse siz de bakabilir misiniz? Dün oyuna bir güncelleme geldiğini fark ettim. 3 GB boyutu vardı. FSR, NVIDIA Low latency gibi özellikler eklenmiş. Bunun yanında TAA sharpening ayarını test ettim ve aşırı keskin gözüküyordu. Sanırım üç yıl aradan sonra şu TAA'yı düzeltmeyi başardılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkünse siz de bakabilir misiniz? Dün oyuna bir güncelleme geldiğini fark ettim. 3 GB boyutu vardı. FSR, NVIDIA Low latency gibi özellikler eklenmiş. Bunun yanında TAA sharpening ayarını test ettim ve aşırı keskin gözüküyordu. Sanırım üç yıl aradan sonra şu TAA'yı düzeltmeyi başardılar.

TAA açınca oyun bulanıklaşıyordu. Mod yükleyerek kısmende olsa düzeltmiştim. Daha yüklemedim ama umarım bu sorun düzelmiştir.

Bende RX 6600 var FSR açmalı mıyım? Xbox One X ayarlarında oynuyorum 80-110 FPS arası zaten. Ayarları fulleyince 55 FPS falan oluyor Full ayarlarda FSR ile 60 olur mu?

Şunu söyleyeyim: Yine bir bulanıklaşma olayı var. Ama eskisi kadar değil. Ayrıca hareket etmeyi bıraktığınız an görüntü netleme hızı ve oranı artmış. Size tavsiye edeceğim ayar TAA High ve TAA Sharpening 80/80 olsun. Her şeyi fulleyin yani. En iyi görüntüyü o zaman elde edebiliyorsunuz. Birçok kombinasyonu denedim. Performansınızı hiç düşürmüyor.

Bende RX 6600 var FSR açmalı mıyım? Xbox One X ayarlarında oynuyorum 80-110 FPS arası zaten. Ayarları fulleyince 55 FPS falan oluyor Full ayarlarda FSR ile 60 olur mu?
Olur büyük ihtimalle. Quality ayarını test edin en başta. En az kalite kaybını o ayarda yaşarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı