RDR 2'de Türkçe yama varken Online'a yanlışlıkla giriş yapmak ban sebebi mi?

chbstelford

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. RDR2 hikayesini Türkçe yama ile bitirdim. Online giriş yapacaktım ve Online kısmında bir ufak hikaye ile başlıyor ya, orada yamanın açık olduğunu hatırlayıp anında oyunu kapadım, belki 20 saniye sürmedi. Online oynarken ban yemek istemediğim için yamasız oynamak istiyorum ama bu başta yaptığım şeyden dolayı ban yer miyim arkadaşlar bilginiz var mı?

Bilmediğimden soruyorum neden Türkçe yama kurdugundan korkuyorsun ve neden ban atsın ki? Oyunun dosyalarını değiştirdiğinden falan mı?

Bilmediğimden soruyorum neden Türkçe yama kurdugundan korkuyorsun ve neden ban atsın ki? Oyunun dosyalarını değiştirdiğinden falan mı?

Evet. GTA 5 Online kısmına Türkçe yama ile girmeyi denersen hızlı bir şekilde ban yiyorsun. Rockstar RDR Online kısmını çok önemsemiyor gibi.

Çünkü Türkçe yama ile ban yiyen birini tanıyorum ve ben Türkçe yamayı 20 saniyeliğine açtığımda ban yer miyim diye sordum sadece.

Hocam çok belirsiz bir durum. Ben bir süre Türkçe yama ile Online oynadım ve bir sıkıntı yaşamadım. Bazı arkadaşlar da ban yediğini söylüyor. Biraz şans işi gibi geldi bana.
evet galiba tamamen şans işi

Geri
Yukarı