RDR 2'den kareler

O nasıl söz hocam, Böyle bir durum olduğunu bilseydim size özel renkleri açıp bir de o halde atardım açıkçası... Lakin bu tip hususi senaryoda kalite çok bozulacaktır. Bağışlayın lütfen.
Ben ciddiyim ekran bayağı eski siz neden dalga geçiyorsunuz onu anlayamadım.

Bu RDR 2'deki atmosfer, grafik, oynanış böyleyse GTA 6 da daha gelişmiş halini görmek ne güzel olur.

İnşallah hocam lakin GTA 5'in daha arcade yapısı ve satış rakamları RDR gibi bir GTA'nın geleceği umudunu bende köreltmektedir.

Ben ciddiyim ekran bayağı eski siz neden dalga geçiyorsunuz onu anlayamadım.

Gönlüm parçalandı ustam. Asla dalga geçmedim. Kalemimi yanlış algıladınız. kusura bakmayın.

Gerçek hayatla aynı eline sağlık çok güzel kareler yakalamışsın.

Değerli hocam,

Vahşi Batı'nın insan ruhuna yansıttığı karanlık gölge, muazzam serkeş atların serzenişi ve tabancaların tekinsiz şaklaklarıyla bütünleşmiş adeta . Ancak kırk yılda bir görülebilecek nefis bir görsel dil, derin ve yerinde estetik kaygısıyla - ki bu, konuyu açan saygın dostumuzun alametifarikasıdır- yoğurulunca ortaya bu nefis görseller çıkmış.

Sizleri yürekten selamlıyorum.

İçinde Elden Ring olmayan bir evrende en iyi oyun olduğuna katılıyorum.
Emojiler (, , , , vb.), maruzatı vurgulayan belirteçler olmadıkça boşunadır. Rastgele kullanıldığında ise ancak lafügüzaftır. Lütfen duygu ve düşüncelerimizi belirtirken birbirimizi kırmamaya özen gösterelim .

Değerli forumdaşım,

Mütemadiyen kaleme aldığınız yazıyı hususi bağlamda okumuş bulunmaktayım. 👁

Vahşi Batı esas olarak içimizdeki vahşeti çekse de RG'nin yaptığı bu oyunda adeta Vahşi Batı, içimizdeki vahşiliği törpülemiştir.

Üstadın kalemi ile bu oyun istatistiki açıdan doğru orantılı ilerlemektedir:
"Baştan koktun lağım gibi bilemedim lağıma düşünce bulacağım mücevherleri"

Saygılarımla.

İçinde Elden Ring olmayan bir evrende en iyi oyun olduğuna katılıyorum.

Kıymetli hocam,

Kaleminiz kirlenmiş ve gönüllere batmaktadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…