RDR 2'den kareler

Bu RDR 2'deki atmosfer, grafik, oynanış böyleyse GTA 6 da daha gelişmiş halini görmek ne güzel olur.

İnşallah hocam lakin GTA 5'in daha arcade yapısı ve satış rakamları RDR gibi bir GTA'nın geleceği umudunu bende köreltmektedir. 🥱

Ben ciddiyim ekran bayağı eski siz neden dalga geçiyorsunuz onu anlayamadım.

Gönlüm parçalandı ustam. Asla dalga geçmedim. Kalemimi yanlış algıladınız. kusura bakmayın. 👋🏼✍🏼

Değerli hocam, 🫶

Vahşi Batı'nın insan ruhuna yansıttığı karanlık gölge, muazzam serkeş atların serzenişi ve tabancaların tekinsiz şaklaklarıyla bütünleşmiş adeta 🤏. Ancak kırk yılda bir görülebilecek nefis bir görsel dil, derin ve yerinde estetik kaygısıyla - ki bu, konuyu açan saygın dostumuzun alametifarikasıdır™️- yoğurulunca ortaya bu nefis görseller çıkmış.

Sizleri yürekten selamlıyorum. 👋🤢

İçinde 🌿 Elden 👍 Ring 🌞 olmayan 🐓 bir 🤝 evrende 💯 en 🧑‍💻 iyi 🍔 oyun 😂 olduğuna 🤸 katılıyorum.
Emojiler (🤔, 👺, 🦶, 🪠, 🆓 vb.), maruzatı vurgulayan belirteçler olmadıkça boşunadır. Rastgele kullanıldığında ise ancak lafügüzaftır. Lütfen duygu ve düşüncelerimizi belirtirken birbirimizi kırmamaya özen gösterelim 🙂👇.

Değerli hocam, 🫶

Vahşi Batı'nın insan ruhuna yansıttığı karanlık gölge, muazzam serkeş atların serzenişi ve tabancaların tekinsiz şaklaklarıyla bütünleşmiş adeta 🤏. Ancak kırk yılda bir görülebilecek nefis bir görsel dil, derin ve yerinde estetik kaygısıyla - ki bu, konuyu açan saygın dostumuzun alametifarikasıdır™️- yoğurulunca ortaya bu nefis görseller çıkmış.

Sizleri yürekten selamlıyorum. 👋🤢

Değerli forumdaşım, 🤚🏼

Mütemadiyen kaleme aldığınız yazıyı hususi bağlamda okumuş bulunmaktayım. 👁

Vahşi Batı esas olarak içimizdeki vahşeti çekse de RG'nin yaptığı bu oyunda adeta Vahşi Batı, içimizdeki vahşiliği törpülemiştir. 🖖🏼

Üstadın kalemi ile bu oyun istatistiki açıdan doğru orantılı ilerlemektedir:
"Baştan koktun lağım gibi bilemedim lağıma düşünce bulacağım mücevherleri" 🫡✍️

Saygılarımla. 🌹

İçinde 🌿 Elden 👍 Ring 🌞 olmayan 🐓 bir 🤝 evrende 💯 en 🧑‍💻 iyi 🍔 oyun 😂 olduğuna 🤸 katılıyorum.

Kıymetli hocam,

Kaleminiz kirlenmiş ve gönüllere batmaktadır. ☝🏼 🥀

Geri
Yukarı