RDR 2'den spoiler edinme sonrası ne yapılmalı?

Eray.Yılmaz

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Bugün Steam üzerinden RDR2'yi aldım fakat 2 ya da 3 ay önce bilinçsiz bir YouTube kanalı yüzünden Arthur Morgan hakkında çok büyük bir spoiler yedim. Buna rağmen hala oynanır mı? Ne yapmalıyım?

Aynı spoilerı ben de yemiştim ama oynamaya başlayınca emin ol hiç bilmiyormuş gibi keyif alınıyor.

Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Bugün Steam üzerinden RDR2'yi aldım fakat 2 ya da 3 ay önce bilinçsiz bir YouTube kanalı yüzünden Arthur Morgan hakkında çok büyük bir spoiler yedim. Buna rağmen hala oynanır mı? Ne yapmalıyım?

Çok takma kanka ben 9 sezonluk dizinin başında öğrendim son sezonda ne oluyor yine de izledim ve keyifliydi.

Oyna. Görevleri bilmediğin sürece o şeyi çok hissetmezsin.

Spoiler yesen bile oyna sorun etme.

Sen spoiler ekranında ufak tefek detaylar görüyorsun ancak, oyun uzun. Bu nedenle istemesen bile bağın olabilir.

Diyaloglar, oyun atmosferi, yan ve ana hikaye, seni zaten içine çekiyor.

Ne yani arthur morganın basur olduğunu mu öğrendin? Şaka bir yana oyunun sonunu öğrenmişsindir hadi daha fazlası olarak oyunun sonunun neden olduğunu öğrenmişsindir ama bunları sadece ne olduğunu biliyorsun. Nasıl oluyor, işler nasıl bu noktalara geliyor, Arthur başına neler geliyor felan önemli olan şeyler zaten bunlar. Oyunun sonu sadece etkileyici kapanış için. Diğer oyunlar gibi sayılmaz. Çünkü oyunun hikayesinden çok dünyanın hikayesini oynadığından türlü türlü detaylara girip hikayeyi boşladığın çok zaman olacak. Burda gördüğüm tek ayıp hala daha RDR2 indir tuşuna basmadığını hissediyorum bas şu tuşa.

Hocam bende yemiştim yesende onu unutup gidiyosun sanki hep Arthur'la oynayacak gibi sonra o göreve gelince anlıyosun zamanının geldiğini ve içini bir hüzün kaplıyor.

Geri
Yukarı