RDR 2'yi 40 saatte bitirdim

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
Spoiler yok. Arkadaşlar oyunun yan görevleri böyle ahım şahım zaman alan bir şey değil. Genellikle karşıma çıktığında görevleri merak ettiysem bile yapmıyordum yani hiç yapmadım neredeyse. Hikayeyi bitirdim ve 40 saatim var. Nasıl oluyor? Yani 60 saat oynayan kişiye göre çok şey mi kaçırdım acaba merak ediyorum 😄.
Ayrıca oyun bittikten sonra çok para olunca nerelerde çatır çutur harcamalıyım?

Konu başlığımı moderatör değiştirmeden önce: RDR2'yi herkes +60 saatte bitirirken benim 40 saatte bitirmem.

Spoiler yok. Arkadaşlar oyunun yan görevleri böyle ahım şahım zaman alan bir şey değil. Genellikle karşıma çıktığında görevleri merak ettiysem bile yapmıyordum yani hiç yapmadım neredeyse. Hikayeyi bitirdim ve 40 saatim var. Nasıl oluyor? Yani 60 saat oynayan kişiye göre çok şey mi kaçırdım acaba merak ediyorum 😄.

Sen bildigin bitirmek icin oynamissin zek alınır mı? Oyle bari easter egglerı bul zaman gecsin.

Sen bildigin bitirmek icin oynamissin zek alınır mı? Oyle bari easter egglerı bul zaman gecsin.

Hocam hikayesi hariç maplerde çiftlik soyma vardı birkaç soru işareti yani yan görev vardı başka bir şey yoktu. Veya ben hiç görmemişim. Şehirlere iniyorum ve 1-2 yan görev var onun dışında kuaför, market var başka bir şey gözükmüyor.

Konu başlığımı moderatör değiştirmeden önce: RDR2'yi herkes +60 saatte bitirirken benim 40 saatte bitirmem.
İnanılmaz hızlı bitirmişsin, ben 200 saatte falan bitirmiştim, açık dünyada gezindim, görevden göreve giderken karşıma sürekli bambaşka olaylar çıktı onlara daldım, yan görevlerde kayboldum. 40 saatte nasıl bitirdiniz aklım almıyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı