RDR 2'yi 40 saatte bitirdim

Hocam bende tahminimce en az 60 saatte biter daha çok var dedim birden bitti

Hocam GoW'u 25 saatte bitirdiysen kesin ana hikayeyi bitirmişsindir. Onun dışında Muspelheim ve Niflheim diyarı, valkürler, ejderha kurtarma, brok, sindri, göl ruhu ve avare ruhların verdiği yan görevler (Thorun heykelini yıkmak mesela) var. Ben 42 saatteyim daha oyun bitmedi. GoW bitsin Rdr2 ye başlayacam.

Hocam dümdüz oynarsanız zevk alamazsınız ki. Ben RDR2'yi 70 saate bitirdim etrafı geze geze

Oyunu 200saat oynadım ve hala görmediğim onca şey var. Büyük ihtimalle oldukça fazla şeyi kaçırdın.

Avlanmayacaksan, balık tutmayacaksan, atın dışkısının düşüşünü izlemeyeceksen, her girdiğin mekanı ve her öldürdüğün kişiyi iliklerine kadar lootlamayacaksan, beyaz at avlamak için karlı dağlara çıkmayacaksan, çeşitli easter egg detayları bulmayacaksan ne anlamı var.​

Vay canına... büyük başarı. Helal gerçekten... Altın madalya.

650 saat sadece story oynadım. Assagids olan resim sadece 2022 yılında oynadığım saat.

Yan görevler dahil %100 bitirmem haftalar almıştı 40 saatte bitirilmesi imkansiz

87 Saat oynamış ve daha ana hikayenin %46'sında olan birisi olarak, hızlı gittiğimi detaylara inemediğimi düşünüyorum... Neler kaçırmış olabileceğinizi isterseniz tekrar düşünün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…