RDR 2'yi açınca tepki vermiyor

İşletim sistemi
Windows 11

Berke Yılmazz

Centipat
Daha fazla  
RAM
24 gb
Ekran kartı
Amd Radeon (TM) R7 370
İşlemci
R5 2600
Arkadaşlar öncelikle selam. Benim RDR 2'de bir hata var hatanın videosunun linkini koydum bakabilirsiniz ben bu oyuna Türkçe yama indirdim ama bu hatayı çözmek için silip yükledim tekrar oyunun klasörüne girip Türkçe yama dosyasını sildim fakat dosya doğrulaması yaptığımda Türkçe yamayı yeniden yüklemiş. Yardımcı olur musunuz? 3 aydır oynayamıyorum oyunu Berke TikTok'ta

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle selam. Benim RDR 2'de bir hata var hatanın videosunun linkini koydum bakabilirsiniz ben bu oyuna Türkçe yama indirdim ama bu hatayı çözmek için silip yükledim tekrar oyunun klasörüne girip Türkçe yama dosyasını sildim fakat dosya doğrulaması yaptığımda Türkçe yamayı yeniden yüklemiş. Yardımcı olur musunuz? 3 aydır oynayamıyorum oyunu Berke TikTok'ta
Oyunu Rockstar Games Launcher ile açmayı deneyin.

hocam torrentten indirdim setup ı yaptım fakat oyun açılmıyor hiçbi tepki vermiyor yönetici olarak çalıştırınca da tepki yok. sistemim yeterli win 11 kullanıyorum sorunun win 11 son güncellemeden kaynaklı olduğunu duydum win 10 a geçemem sorunu nasıl çözeceğim ayrıntılı anlatırmısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı