RDR 2'yi oynayabileceğim oyun platformu var mı?

emreag

Centipat
Daha fazla  
GeForce NOW'da yok, Game Pass'a baktım orada da yok. GeForce ve Game Pass gibi bilmediğim bir oyun sağlayıcı var mı bildiğiniz? Eskiden Game Pass'ta varmış anladığım kadarıyla ama şu anda yok, tekrar gelme ihtimali var mı sizce?

Game Pass'e geldi diyelim bunu PC'ye indirip oynayacaksınız ama siz bir de GeForce NOW'dan bahsediyorsunuz, ikisi çok ayrı olaylar tam sorununuzu anlamadım. Hem cload oynamak istiyorsunuz ama Game Pass'den bahsediyorsunuz. Galiba xcload Türkiye'de çalıştığını düşünüyorsunuz fakat çalışmıyor. VPN olaylarına girerseniz bu internet şartları ile çok pingli oluyor.

GeForce NOW'da yok, Game Pass'a baktım orada da yok. GeForce ve Game Pass gibi bilmediğim bir oyun sağlayıcı var mı bildiğiniz? Eskiden Game Pass'ta varmış anladığım kadarıyla ama şu anda yok, tekrar gelme ihtimali var mı sizce?

Game Pass'e RDR2 gelmedi. RDR2 Online geldi. Yanlış olmasın.

Şu an galiba sadece PlayStation extra ve Deluxe aboneliklerinde mevcut. Game Pass'te varmış ama kaldırılmış bir süre sonra.

GeForce NOW oyunu size vermez sadece sizde olan oyunları oynatır. Bilgisayar gibi düşünün.

Geri
Yukarı