RDR 3 ne zaman çıkacak?

jarvish

Decapat
Daha fazla  
GTA 6'dan önce çıkacağını zannetmiyorum ama 2025'te GTA 6'nın çıkacağını varsayarsak 2025-2030 arası bir zamanda fragmanı gelir illaki diye düşünüyorum. Tam ne zaman çıkacağını kestirmek biraz zor. GTA 6'dan sonra çıkacağı benim görüşüm bu arada. Rockstar Games daha kısa sürede de çıkarabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

GTA 6'dan önce çıkacağını zannetmiyorum ama 2025'te GTA 6'nın çıkacağını varsayarsak 2025-2030 arası bir zamanda fragmanı gelir illaki diye düşünüyorum. Tam ne zaman çıkacağını kestirmek biraz zor. GTA 6'dan sonra çıkacağı benim görüşüm bu arada. Rockstar Games daha kısa sürede de çıkarabilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

2028-33 arası çıkacağını düşünüyorum hiç çıkmama olasılığıda var tabii.

Rockstar oyunlarının arasına koyduğu zamanı daha da artırdı. GTA 6, 7 sene sonra çıkmış bir oyun olacak ve buna göre yorumlarsak RDR 3'e daha 10 seneye yakın zaman var diyebiliriz. 😀 belki de hiç çıkmaz diyeceğim ama büyük ihtimalle çıkar. Rockstar RDR-GTA döngüsünden kolay kolay çıkmayacak gibi. Yeni bir IP üzerine çalışmak zorlarına gidiyor artık.

GTA 5'in 190 milyon sattığını düşünürsek RDR 2 çok da iyi satmamış. Online'nın bir de tutmaması var.

60 milyon Rockstar için gereksizmiş gibi konuşuyorsun RDR 2 en çok satan ikinci oyunları. Üstelik ikisi birbirinden farklı oyunlar ve oyun GTA kadar herkese hitap eden bir oyunda değil arada Online farkı var GTA'nın bu kadar çok satmasının nedeni bu zaten ki GTA Online ile ilgilenmekten RDR 2 Online ile ingilenmediler yani burada suç firmanın.

Oyunun çıktığı vakit ki satışlarından bahsediyor sanırım.

O zaman kötü mü sattılar?

Geri
Yukarı