Çözüldü RDR Online ahıra girince karakter yürümeye çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

ogzefeclskn

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM
Ekran kartı
Gtx 1650
İşlemci
İ7 9750H
Resimdeki gibi ahıra girdiğim zaman öylece duruyor, yürümeye çalışyor karakter ama at önünde olduğu için yürüyemiyor. ESC vs. basıyorum düzelmiyor. Ve şu sorun var oyunu yükleyip kaldırmıştım. Önceki yüklemem de böyle sorunlar yoktu ve şu sorun var: Warning: The Game is running Low on video Memory. Grafikleri düşürüyorum yine aynı sorun. Ne yapmam lazım?

Sistemsel bilgilerim fotoğraflarda yer almaktadır.

Dosya Ekleri

• 2022-09-17.png
    2022-09-17.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 206
  • 2022-09-17 (2).png
    2022-09-17 (2).png
    611,5 KB · Görüntüleme: 187
  • 2022-09-17 (1).png
    2022-09-17 (1).png
    614,7 KB · Görüntüleme: 192
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Resimdeki gibi ahıra girdiğim zaman öylece duruyor, yürümeye çalışyor karakter ama at önünde olduğu için yürüyemiyor. ESC vs. basıyorum düzelmiyor. Ve şu sorun var oyunu yükleyip kaldırmıştım. Önceki yüklemem de böyle sorunlar yoktu ve şu sorun var: Warning: The Game is running Low on video Memory. Grafikleri düşürüyorum yine aynı sorun. Ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi bir sürü bug var ölümsüz olmak vb.

Sorun senle alakalı değil genel bir bug aynı şey bazen bende de oluyor atla girme ahıra atsız gir ama genede oluyor ya çık gir yapıcaksın yada aktif arkadaşın varsa home tuşundan yanına katıl.

Warning: The Game is running Low on video Memory hatası genel olarak çoğu kişide var rdr online nin tr discord sunucusunda da aynı sorunu yaşayanlar var bende de gtx 1650 var bende de arada sırada sol üste çıkıyor aynı uyarı.

Sorun senle alakalı değil genel bir bug aynı şey bazen bende de oluyor atla girme ahıra atsız gir ama gene de oluyor ya çık gir yapacaksın ya da aktif arkadaşın varsa Home tuşundan yanına katıl.

Warning: The Game is running Low on video Memory hatası genel olarak çoğu kişide var RDR Online'nin TR Discord sunucusunda da aynı sorunu yaşayanlar var bende de GTX 1650 var bende de arada sırada sol üste çıkıyor aynı uyarı.

Olmuyor hocam, atsız giriyorum aynı sorun yine. Mecbur alt F4 atmak zorunda kalıyorum çözemiyorum bir türlü. Alt f4 atıp tekrar oyuna giriyorum yine aynı bir türlü düzelmiyor.

Olmuyor hocam, atsız giriyorum aynı sorun yine. Mecbur alt F4 atmak zorunda kalıyorum çözemiyorum bir türlü. Alt f4 atıp tekrar oyuna giriyorum yine aynı bir türlü düzelmiyor.
Senlik bir sorun değil yani çözebileceğinde bir şey değil Saint Denis e gidiyorum giriyorum ahıra bazen oluyor bazen olmuyor belli olmuyor yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Aynen işte o ölümsüz olma bug unu bazı kişilerin başına ödül koyuluyor adamı yakalaman gerekiyor sırf öldürülmemek için yapmıştı geçen biri yani senlik bir şey değil oyunda bissürü bug var şuanda.

Aynen işte o ölümsüz olma bug unu bazı kişilerin başına ödül koyuluyor adamı yakalaman gerekiyor sırf öldürülmemek için yapmıştı geçen biri yani senlik bir şey değil oyunda bissürü bug var şuanda.
Ee, ne yapacağız hocam ne zaman düzelir bu ya ?
Bu arada beraber oynamak isterseniz nickim: ragnarboss33

Ee, ne yapacağız hocam ne zaman düzelir bu ya ?
Bu arada beraber oynamak isterseniz nickim: ragnarboss33
Eğer ilerde bu buglarla ilgili güncelleme getirirlerse düzelir geçen güncelleme geldi fakat hile kullananlar içindi.

Bu Sorunun Allah Belasını Versin ya valla 2 haftadır acı çekiyorum Rockstar Uyuyor
Tanıdıgım insanlar var onlarda yaşıyor aynı sorunu 15 defa bildirdik resmen sorunu Çözemiyceksiniz madem soruna tedavi bulun bize paylasın biz yapalım At alıcam alamıyorum Modifiye edeyim eyeri diyorum onu da yapamıyorum.
Çözüm Bulursanız Lütfen Paylaşın Arkadaşlar Şimdiden Teşşekür Ediyorum...
20221019060313_1.jpg

Geri
Yukarı