RDR Online Bounty Hunter nedir?

Rookie00

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir seferinde Red Dead Online oynarken önüme birisi çıktı. Görev yapıyormuş. Ben de yardım etmek istedim. Neyse adamları öldürdükten sonra peşime birileri geldi. 2 oyuncu... Onra beni halatla bağlayıp şhriff binasına götürdüler. Bu olay nasıl ve neden oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bir seferinde Red Dead Online oynarken önüme birisi çıktı. Görev yapıyormuş. Ben de yardım etmek istedim. Neyse adamları öldürdükten sonra peşime birileri geldi. 2 oyuncu... Onra beni halatla bağlayıp şhriff binasına götürdüler. Bu olay nasıl ve neden oldu?
Adamlar kelle avcılığı görevi yapıyormuş ekstra para verirler diye seni de kaçırmışlar.

Var böyle oyuncular peşlerine takılmayın, oyununuzu oynayın.
Hayır ama birden haritada kırmızı adamlar belirdi sonra bende kaçtım baya onra yakaladılar
Lobi değiştirin. Bunlarla uğraşılmaz çünkü. Trollüğüne yapanlar var.

Görev değil sanırım. Belki açık bir şekilde suç işlemişseniz sizin peşinize düşmüş olabilirler. Böyle bir şey başıma gelmedi benim. Hep trollüğüne yaparlar genelde. Belki de onurunuz düşükse de ilgisi olabilir. Ayrıca oyunu uzun bir süredir oynamadığım için tam hatırlayamıyorum. Siz sadece oyununuzu oynayın. Bir kez daha başınıza gelirse lobi değiştirin. Bunlarla uğraşmaya değmez.

Trol değil yani sonra beni sheriff binasına götürüp hapse attılar 15 20 saniye bekleyince çıktım sistemsel bir şey yani.

Onurunuz düşük mü? Düşükse de olabilir. Onurunuzu yükseltin. Eğer değilse de sebebini hatırlayamıyorum.

Evet düşük.

Şu olayın aynısı oldu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım. Muhtemelen açık bir şekilde ya suç işlediniz ya da onurunuz düşük olduğu için listeye girmişsiniz. Kısacası evet sistemsel bir olay. Benim onurum yüksek olduğu için başıma hiç böyle bir şey gelmedi o yüzden tam emin olamadım. Onurunuzu düşük tutsanız bile böyle adamlara yakalanmayın, para yedirmeyin. Oyununuzu normal şekilde oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı