RDR Online için RDR2 gerekli mi?

Siz kızgın atmışsınız oda size atmış olay bu kadar. Online alırsan sadece Online oynarsın. Online oynarken belli bir ücret karşılığı offline alabilirsin.

Yanlış bilgi vermemiş hocam. Oynarsın demiş offline gerek yok demiş. Sizde aynısını demişsiniz zaten.

İlk başta hayır demişti sonradan değiştirip üste çıkmaya çalıştı :) şimdi de beni haksız duruma düşürmeye çalışıyor arkadaş bayağı zeki :D

Evet oynarsın Online ayrı olarak satılıyor ama offline oynayamazsın sadece Online.
Hayır gerekli değil. Oynarsın yani.
Başlık da ne yazıyor?

RDR Online için RDR2 gerekli mi?​

Ben ne yazmışım? Hayır. Yanlış mı? Hayır. RD Online için RDR2 gerekli değil.
@Tek7HackDedi neden kızgın attınız oynanıyor? Siz yanlış bilgi vermişsiniz.
Yanlış bilgi verdiğiniz için? Sonradan değiştirip üste mi çıkmaya çalışıyorsun cidden komikmiş :D
Siz neden kızgın attınız? Ben de onu kastettim zaten.
İkinizde aynı şeyi söylemişsiniz, tartışmaya gerek yok.

İkiniz de aynı şeyi söyleyip birbirinize kızgın atmışsınız 😀 @Tek7HackDedi cevabını sonradan değişse bile ilk verdiği cevap başlığa göre doğruydu ayrıca.

Soruya gelirsek gerek yok. Red Dead Online'ın çıkış amacı buydu zaten. Daha ucuza online oyuncuları çekmek. Gerçi 15 Şubat sonrası pek ucuz olmuyor.

İkinizde aynı şeyi söylemişsiniz, tartışmaya gerek yok.

İkiniz de aynı şeyi söyleyip birbirinize kızgın atmışsınız 😀 @Tek7HackDedi cevabını sonradan değişse bile ilk verdiği cevap başlığa göre doğruydu ayrıca.

Soruya gelirsek gerek yok. Red Dead Online'ın çıkış amacı buydu zaten. Daha ucuza Online oyuncuları çekmek. Gerçi 15 şubat sonrası pek ucuz olmuyor.

Anlamıyor o arkadaş işte. 5 senelik üye imiş bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı