RDR Online oyundan atıyor

Ferhatg

Hectopat
Merhaba, iki gündür RDR Online oynamak isteğimde oyun aniden kapanıyor. Rockstar'ın sitesinde herhangi bir çalışma görünmüyor var mı aynı sorunu yaşayan acaba?
Ayrıca 2 önce bir arkadaşımla aralıksız 3 saat oynadık atmadı ancak aynı problemi şu an arkadaşımda yaşıyor.

Merhaba, iki gündür RDR Online oynamak isteğimde oyun aniden kapanıyor. Rockstar'ın sitesinde herhangi bir çalışma görünmüyor var mı aynı sorunu yaşayan acaba?
Ayrıca 2 önce bir arkadaşımla aralıksız 3 saat oynadık atmadı ancak aynı problemi şu an arkadaşımda yaşıyor.
Hocam yakın zamanda bunula ilgili bir konu bende paylaştım. Bunun çözümünü maalesef bulamadım. İki ihtimal var;
1- Online sunucularda hile olduğu için kickleme durumu
2- Rockstar ile ilgili problem var.
Bana kalırsa 2. ihtimal daha yakın geliyor.

Hocam yakın zamanda bunula ilgili bir konu bende paylaştım. Bunun çözümünü maalesef bulamadım. İki ihtimal var;
Bende Rockstar ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum ancak sitelerinde herhangi bir bakım vs. durumu belirtilmiyor. Peki hocam sende de bu sorun hala devam ediyor mu?

Dostum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkteki videoya bir göz at solo server e girip oynayabilirsin denedim atma vs olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı