Çözüldü RDR Online'da oyuncu yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

madlyn

Hectopat
Merhaba, 3-4 saat kadar RDR Online oynadım ama hiç oyuncu denk gelmedi. Benden başka kimse yok sanki. Oyuncular haritada gözüküyor mu? Üzerlerinde isim yazıyor mu? GTA Online gibi sunucudaki oyuncuları görmem mümkün mü?

Çözüm
Belli bir mesafeye gelince mini haritada gözüküyorlar. Saldırgan oyuncular ve görev yapan oyuncular (Arabasını vs. çalabildiğin görevler) daha uzak mesafelerden belli oluyor. @Tarik Sade. Ayrıca konuyu açtığım dönem 4 5 kişilik serverlerde oluyordum. Bir süre sonra bu durum düzeltildi. Artık sorun yok.
Oyunun çevrimiçi kısmı bana aşırı sıkıcı geldi, GTA Online kadar çok oynandığını sanmıyorum.

Aylar önce 100 Level'a geldim ve sıkıldım cidden. Hala oynayanlar var ama ne buluyorlar bilemiyorum.

Belli bir mesafeye gelince mini haritada gözüküyorlar. Saldırgan oyuncular ve görev yapan oyuncular (Arabasını vs. çalabildiğin görevler) daha uzak mesafelerden belli oluyor. @Tarik Sade. Ayrıca konuyu açtığım dönem 4 5 kişilik serverlerde oluyordum. Bir süre sonra bu durum düzeltildi. Artık sorun yok.

Çözüm

Geri
Yukarı