RDR2 50 FPS'te oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Aliwrz

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 2060-İ510400f
Meslek
Öğrenci
RAM
16
Ekran kartı
Rtx 2060
İşlemci
İ510400f
Yakın zamanda RDR2 oynamak istiyorum ama ekran kartım Ultra ayarlarda 50-60 FPS gibi değerler veriyor. Sizce bu değerlerde oynanır mı? Yoksa ayarları High'a falan düşürmeli miyim?
(RTX 2060-i5 10400F)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda RDR2 oynamak istiyorum ama ekran kartım Ultra ayarlarda 50-60 FPS gibi değerler veriyor. Sizce bu değerlerde oynanır mı? Yoksa ayarları High'a falan düşürmeli miyim?
(RTX 2060-i5 10400F)
Ben 30 FPS ile oynadım yüksek ayarlarda oynayabilmek adına. Gayet keyifli yani. Oyunun kendisi hantal olduğu için kastığını hissettirmedi bana.

Aynı sisteme sahibim 1080p oynamanı önermem çok bulanık monitörün 2K değilse dlsdr kullan ve YouTube'da RDR için optimize ayarlar var onları kullan 1080p ultradan kat kat daha iyi görüntü ve daha iyi performans alırsın.

(RTX 2060-i5 10400F)

Kendi laptopum 1.8.9 OptiFine en düşük grafik Minecraft'ı 30 FPS oynatamıyor ve ona rağmen keyif veriyor 50 FPS bence oynanabilir ama grafikleri düşürüp sizin kendinize göre denemeniz en mantıklısı.

Cevaplarınız için teşekkürler,çok merak ettiğim bir oyundu yakın zamanda oynayacağım İnş.

Herşeyi Ultra'ya almanıza gerek yok, optimize ayarlar yaparsanız akıcı bir şekilde oynarsınız. İnternetten bulabilirsiniz ayarları.

Yeni konular

Geri
Yukarı