RDR2 açık dünyada neler yapılabilir?

Baran Felek

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 3 gün önce ilk defa RDR2'ye başladım. Oyun cok hosuma gitti özellikle açık dünyası muazzam, insan oynarken kapılıp gidiyor. İlk deneyimim oldugu içinde biraz ağırdan almak istedim direkt görevlere odaklanmak yerine poker, parmak ruleti, domino gibi oyunları oynadım, ödül avcılığı yaptım, ava cıktım, efsanevi hayvan yerlerini araştırdım. Şu an chapter 2'de 22. saatimdeyim hikaye %13 toplam ilerleme %28 olarak gözüküyor. Oyunu cidden cok uzatarak oynamak her detayını görmek istiyorum. Sizden ricam şu anki haritamın sınırları içinde yapabileceğim aktivite önermeniz. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20230918164336_1.jpg
    20230918164336_1.jpg
    327,2 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, 3 gün önce ilk defa RDR2'ye başladım. Oyun cok hosuma gitti özellikle açık dünyası muazzam, insan oynarken kapılıp gidiyor. İlk deneyimim oldugu içinde biraz ağırdan almak istedim direkt görevlere odaklanmak yerine poker, parmak ruleti, domino gibi oyunları oynadım, ödül avcılığı yaptım, ava cıktım, efsanevi hayvan yerlerini araştırdım. Şu an chapter 2'de 22. saatimdeyim hikaye %13 toplam ilerleme %28 olarak gözüküyor. Oyunu cidden cok uzatarak oynamak her detayını görmek istiyorum. Sizden ricam şu anki haritamın sınırları içinde yapabileceğim aktivite önermeniz. Teşekkürler.

Hocam ben oyunu %70'ten sonra küfür ederek bırakmıştım bakalım siz ne yapacaksınız merak ediyorum :D

Yukarıda ki arkadaşın dediğine artı olarak Isaballe Lake'in oradan beyaz arap atı bulabilirsin. Uzun süre iş görüyor. Ama sakinleştirmek biraz zor olabilir.

Hocam ben oyunu %70'ten sonra küfür ederek bırakmıştım bakalım siz ne yapacaksınız merak ediyorum :D

Hocam şahsen ben oyunu yarıda bırakacak kadar sıkılcağımı düşünmüyorum.

Yukarıdaki arkadaşın dediğine artı olarak ısaballe Lake'in oradan beyaz Arap atı bulabilirsin. Uzun süre iş görüyor. Ama sakinleştirmek biraz zor olabilir.

Hocam Arap atını aldım lakin fazla kullanamadan öldü gece vakti etrafta dolaşırken yanlışlıkla bir yere çarptım üzerimde de diriltici yoktu gece vakti oldugu için dükkanda kapalıydı veda etmek zorunda kaldım :(

Geri
Yukarı