RDR2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ferhatkeskin61

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
8 GB 3200 MHz
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
i3-10100
Önceden açılıyordu ama bilgisayar saçma sapan güncelleştirmelerden sonra açılmıyor. Rockstar logosu yükleniyor, sonra kapanıyor. Sanırım en başta açmayı denerken DirectX hatası vermiş olabilir. Tam göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer DirectX hatası olduğunu tahmin ediyorsanız DirectX'i bir daha kurun. Dosya doğrulama yaptırın. Eğer sorun hala devam ediyorsa teknik destek almak için Rockstar'a danışın eğer Steam veya Epic Games ya da başka bir store üzerinden aldıysanız orası ile iletişime geçiniz.

Son düzenleme:
Hocam eğer DirectX hatası olduğunu tahmin ediyorsanız DirectX'i bir daha kurun. Dosya doğrulama yaptırın. Eğer sorun hala devam ediyorsa teknik destek almak için Rockstar'a danışın eğer Steam veya Epic Games'ya da başka bir Store üzerinden aldıysanız orası ile iletişime geçiniz.

Hepsini yaptım. Defalarca sildim DirectX'i tekrar yükledim. Rockstara mesaj attım dönüş bekliyorum.

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile silin ve kurun. Oyun dosyalarını doğrulayın. Rockstar Launcher'i yönetici olarak başlatıp oyuna girin.

Ekran kartım güncel NVIDIA GeForce'den güncelledim. Oyun dosyalarını Epic'ten defalarca doğruladım. Rockstar'ı sildim tekrar yükledim yine olmadı. Oyunu sildim tekrar yüklüyorum düzelmezse dediklerinizi sırayla deneyeceğim.

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile silin ve kurun. Oyun dosyalarını doğrulayın. Rockstar Launcher'i yönetici olarak başlatıp oyuna girin.

Hocam oyunu tekrar yükledim açıldı ama böyle bir hata verdi ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• BAC58A39-3114-4550-88F7-8AC7B3D2B0F6.jpeg
    BAC58A39-3114-4550-88F7-8AC7B3D2B0F6.jpeg
    156,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini yaptım. Defalarca sildim DirectX'i tekrar yükledim. Rockstara mesaj attım dönüş bekliyorum.

Ekran kartım güncel NVIDIA GeForce'den güncelledim. Oyun dosyalarını Epic'ten defalarca doğruladım. Rockstar'ı sildim tekrar yükledim yine olmadı. Oyunu sildim tekrar yüklüyorum düzelmezse dediklerinizi sırayla deneyeceğim.

Hocam oyunu tekrar yükledim açıldı ama böyle bir hata verdi ne yapmam gerek?

Windows 7'mi kullanıyorsunuz? Kullanmıyorsanız Windows Update'leri yapın. Yaptıysanız RDR2 oyun dosyalarına gidin rdr2.exe'ye sağ tıklayıp uyumluluk kısmına gelin, bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modunu Windows 8 yapın.

Geri
Yukarı