Çözüldü RDR2 Activation Required Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

er2grul

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar merhaba. RDR2'yi Steam üzerinden açmaya çalışıyorum ama birçok kişinin de aldığı activation required hatasını alıyorum. Forumda da bu hatayı çözebilen olmamış biraz baktım. 40 dakika oynanma süresi oldu hatayı çözmeye çalışırken. İade etmeli miyim?

Çözüm
Arkadaşlar, sorunu çözdüm;
  1. Rockstar Games Launcher'i açın.
  2. Ayarlara girin.
  3. Hesap Bilgilerine girin.
  4. Hesap bilgilerini sil deyin.
  5. Tekrar giriş yapın.
  6. Play On Steam ile oyuna giriş yapın.
Hocam öncelikle Steam hesabınızla Rockstar Games hesabınızı bağlayın ondan sonra Rockstar ayarlarınızdan Game activation kısmına gelip oradaki talimatları yapın :)

Arkadaşlar merhaba. RDR2'yi Steam üzerinden açmaya çalışıyorum ama birçok kişinin de aldığı activation required hatasını alıyorum. Forumda da bu hatayı çözebilen olmamış biraz baktım. 40 dakika oynanma süresi oldu hatayı çözmeye çalışırken. İade etmeli miyim?

Çözümü bulunur hocam. İade etme bence geriye pahalı bir şekilde alabilirsin almak istersen. Dursun, çözümü bulununca devam edersin.

Belli bir süresi var 15 gün bildiğim kadarıyla son güne kadar bekle son gün iade et olmazsa.

Belli bir süresi var 15 gün bildiğim kadarıyla son güne kadar bekle son gün iade et olmazsa.
Hocam hatayı çözmeye çalıştıkça her açılış +10 dakika yazıyor hiçbir şey yapmadım 40 dakika oldu.

Hocam öncelikle Steam hesabınızla Rockstar Games hesabınızı bağlayın ondan sonra Rockstar ayarlarınızdan Game activation kısmına gelip oradaki talimatları yapın :)
Nasıl yani hocam. Rockstar Games Launcher üzerinden mi?

Hocam hatayı çözmeye çalıştıkça her açılış +10 dakika yazıyor hiçbir şey yapmadım 40 dakika oldu.

Nasıl yani hocam. Rockstar Games Launcher üzerinden mi?

Yok hocam sitesinden 1 saniye aşağıda SS var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-26 140425.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-26 140425.png
    587 KB · Görüntüleme: 121

Yeni konular

Geri
Yukarı