Çözüldü RDR2 "activation required" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

melnis

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
İntel i5 11700K
RDR2'yi bitirdim ancak geçen haftalarda internet sağlayıcımızı değiştirdik "Turkcell Superonline" kullanmaya başladıktan sonra Red Dead Redemption 2'de "activation required" hatası almaya başladım, Rockstar Games Launcher ile RDR2'yi eşleştirmiyor, güvenli internet ayarları da kapalı fakat telefonumun mobil verisini paylaşarak denesemde olmuyor, VPN ile de çözemedim. Müşteri hizmetleri ile görüşürsem sonuç alabilir miyim? Ve ya başka bir çözüm yolu var mı? (oyun orijinal, Steam'den alındı)

Çözüm
Sorun devam ediyorsa daha önce denediğiniz işlemleri belirtirseniz aynı önerileri yapmamış oluruz.

Sorun çözüldü hocam teşekkürler, Turkcell Superonline sitesine gidip aile profilini normale aldım. Önce ki denediğim güvenli internet mobil veri içinmiş.
Daha önce açılan konulardaki çözümleri denediniz mi? Mesela bunu.

Daha önce açılan konulardaki çözümleri denediniz mi? Mesela bunu.

Ekseriyetini denedim fakat çözüm bulamadım birkaç tane çözüm daha deneyeceğim fakat çok da farklı bir çözüm yöntemi göremedim işe yarayacağını sanmıyorum o yüzden yeni konu açtım.

Yeni konular

Geri
Yukarı