Çözüldü RDR2 Alt+Tab yapınca ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Böyle bir sorun var GTA 5’te 2K’de herhangi bir sıkıntı olmuyor ama RDR2’de klavyeden ses açınca bile ekran gidip 2 3 saniye gelmiyor.
Bir de oyunu açarken ekran kartını güncelleyin diyor ama son Driver'i yükledim yine aynı tamam deyip oyuna girebiliyorum.

63EEC00E-767A-4DD2-8B0C-8168F0989E96.jpeg

Çözüm
Oyunun çözünürlüğünü, işletim sistemine ait ekran çözünürlüğü ile aynı yap. Mümkünse Display Port veya DVI-D kullan. Oyunların verdiği sürücü günceleme uyarılarını ciddiye alma, özellikle orijinal değilse

GeForce Experience üzerinden güncelledim düzeldi, hocam. İki kere güncel sürümü indirip kurmuş oldum. Oyun orijinal. ☺️
Oyunun çözünürlüğünü, işletim sistemine ait ekran çözünürlüğü ile aynı yap. Mümkünse display port veya DVI-D kullan. Oyunların verdiği sürücü günceleme uyarılarını ciddiye alma, özellikle orijinal değilse

Oyunun çözünürlüğünü, işletim sistemine ait ekran çözünürlüğü ile aynı yap. Mümkünse Display Port veya DVI-D kullan. Oyunların verdiği sürücü günceleme uyarılarını ciddiye alma, özellikle orijinal değilse

GeForce Experience üzerinden güncelledim düzeldi, hocam. İki kere güncel sürümü indirip kurmuş oldum. Oyun orijinal. ☺️

Çözüm
experience üzerinden güncelledim derken oyunu mu
Çözüm olarak görünecek olan şeye bak utanç kaynağı :) Hocam oyun ilk çıktığı zaman böyle sorunlar olmuştu sanırım çok anlamıyordum. Nvidia'nın uygulamasından güncellemiştim sonra geçmişti sorun. Normalde direk Google'den indirmiştim önce sürümü olmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı