RDR2 Anti Aliasing ayarı önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda dakika 8:00'da ki ayarları yapın, TAA medium'da kalsın ve resolution scale ayarını 1.500x yapın. Bu dediğim ayarlar ile bulanıklık sorunu düzeliyor. FPS ise 50 civarlarında olacak dediğim ayarlarla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda dakika 8:00'daki ayarları yapın, taa Medium'da kalsın ve resolution scale ayarını 1.500X yapın. Bu dediğim ayarlar ile bulanıklık sorunu düzeliyor. FPS ise 50 civarlarında olacak dediğim ayarlarla.

Teşekkürler bir deneyeceğim.

FXAA'yı keşfedene kadar oyun her ayarda çok piksel geliyordu. Bana daha dengeli geliyor şimdi. Ek olarak o kadar çok ayar videosu izledim ki artık her şey aynı geliyor oyundan bir miktar soğudum. Yabancı forumlarda kimle konuşsam benim gibi 1080p Ultra ile 1080p PS4 grafiğine ulaşılmadığını düşünüyor.

Hocam resolution scale ayarı cidden oyunu çok değiştiriyor. Aslında 30 FPS 2,5 resoltion scale ile oynarım diyordum ama 22FPS'in üzerine çıkamayınca 1,25 yaptım.

Benim attığım rehber direkt o videolardan yaptım.

Birebir aynı değiller. Mesela near volumetric ayarı o video da Low da bırakılmış.

Hocam resolution scale ayarı cidden oyunu çok değiştiriyor. Aslında 30 FPS 2,5 resoltion scale ile oynarım diyordum ama 22FPS'in üzerine çıkamayınca 1,25 yaptım.

Birebir aynı değiller. Mesela near volumetric ayarı o video da Low da bırakılmış.

Bende med kullanıyorum Low biraz fazla düşük geldi.

Geri
Yukarı