RDR2 Arthur'un saçını kel yapıldıktan sonra uzamıyor

RDR 2 oynamadım ama gerçekçi bir oyun olduğundan diye diyorum. Oyunda günler geçirdiniz mi yani zaman geçirdiniz mi? Bir de internette gördüğüm kadarıyla hızlı çıkarmak için saç toniği içmek lazımmış.

Kral hazır uyanıksın söyleyeyim.
Az önce "RDR de sistem çok gürültü lü çalışıyor" diye başlık atmışsın, burada da diyorsun ki "RDR daha önce oynamadım" oynadın mı? Oynamadın mı?

Kral hazır uyanıksın söyleyeyim.
Az önce "RDR de sistem çok gürültü lü çalışıyor" diye başlık atmışsın, burada da diyorsun ki "RDR daha önce oynamadım" oynadın mı? Oynamadın mı?

Hocam o konu bana ait değil. RDR 2 kütüphanemde 1-1.5 yıldır duruyor fakat sadece 6 saat oynadım. 6 saat oynama sürem olmasına rağmen hala oyunun başındayım. İstediğim zaman save alamadığım için ve oyun ağır işlediği için sürekli alt F4 atıp çıktım o yüzden oyunun girişindeyim hala. Bu yaz bitirmeyi düşünüyorum.

Hocam o konu bana ait değil. RDR 2 kütüphanemde 1-1.5 yıldır duruyor fakat sadece 6 saat oynadım. 6 saat oynama sürem olmasına rağmen hala oyunun başındayım. İstediğim zaman save alamadığım için ve oyun ağır işlediği için sürekli alt F4 atıp çıktım o yüzden oyunun girişindeyim hala. Bu yaz bitirmeyi düşünüyorum.
Yani oynamışsınız.

Arkadaşlar siz ciddi misiniz bu kadar kapsamlı bir oyun mu?

Vallaha para olsa eve geçince alacağım öyle diyeyim Xbox'ta indirimde şu an.

Arkadaşlar siz ciddi misiniz bu kadar kapsamlı bir oyun mu?

Vallaha para olsa eve geçince alacağım öyle diyeyim Xbox'ta indirimde şu an.

RDR 2 baş yapıtlardan biridir çoğu konuda. Şöyle söyleyeyim. Sıcaktayken atın testisleri sarkık duruyor hava soğuyunca büzüşüyor.

Türkçe oynuyorsanız saç pomadı benzeri bir şekilde çevirilmis olsa gerek onu için sonrasında araya yükleme ekranı sokun. Örneğin uyumak, fast travel veya hikaye başlatmak gibi. Dümdüz sürüp geçerseniz etki göstermiyor.

Yok artık 😆

Ciddi diyorum dar boğaza girmeyecek olsam saat 8 de işten çıkacağım eve gidince vallaha alacağım oyunu öyle diyeyim.

Galiba şu an indirimde 154TL eğer yanlış bakmadıysam. 154TL'ye alınabilecek en iyi oyunlardan biri. 154TL'ye zaten bu kalitede oyun kalmadı. Ama sadece oyunun ilk 10-20 saati çok ağır işliyor diye biliyorum. Birde oyun genel olarak ağır bir oyun. Karakterlerin yürüyüşü animasyonu vs. Gerçek hayattaki gibi öyle fıldır fıldır değiller.

Galiba şu an indirimde 154TL eğer yanlış bakmadıysam. 154TL'ye alınabilecek en iyi oyunlardan biri. 154TL'ye zaten bu kalitede oyun kalmadı. Ama sadece oyunun ilk 10-20 saati çok ağır işliyor diye biliyorum. Birde oyun genel olarak ağır bir oyun. Karakterlerin yürüyüşü animasyonu vs. Gerçek hayattaki gibi öyle fıldır fıldır değiller.
Hocam ilk saatlerin sıkıcı geçmemesi için av yapılabilir. (Dipnot: dürbün ile hayvana bakınca sağ altta bilgilerini gösterme ile ilgili bir tuş oluyor onu okuyun çok faydası oluyor.)
Ben oynarken hiç sıkılmamıştım. Az önce baktım 198 saat oynamışım. Oyunda yemediğim nane kalmadı neredeyse. Oyunu oynarken benliğinizi, zaman ve mekan algınızı kaybedip bi anda saatler geçtiğini farketme durumları yaşanabiliyor. Ve bu yüzden çok başarılı.

Geri
Yukarı