RDR2 at önerisi

Beyaz Arap Atı'nı alıyorsun ve oyunun sonuna kadar bu atla gidiyorsun. İşin raconu budur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karlı dağların tepelerinde beyaz bir Arap atı var. Hızlı ama biraz ürkek bir at. Onu almanı öneririm. Youtube'da birçok videosu var.

Hem çok dayanıklı, hem atik, hem de korkusuz ve cesur bir savaş atı arıyorsan Turkoman atı almanı öneririm. Sağlık barı 10/10'dur ve savaş sırasında bile sırtından kolay kolay atmaz.

Kahverengi olanı Blackwater'da mevcut ancak oraya giremediğimiz için altın sarısı renginde olanı Saint Denis'den 1000 dolara almak gerekiyor. Benim en çok tavsiye ettiğim at türü Turkoman'dır. Ancak beyaz Arap atı da oyunun sonuna kadar rahat götürür, sadece fazla korkak bir at. Kurt sürüsü azıcık yaklaşsa sırtından atıp seni terk eder.

Ayrıca eyer ve üzengi gibi ekipmanlar da oldukça önemli.

Beyaz arap kullanabilirsin ama ÇOK korkak en ufak şeyde üstünden atabiliyor. Ben Hosea ile yaptığımız at satma görevindeki atın başka bir rengini buldum ve onu kullanıyorum. Hız ve handling olarak arap kadar iyi değil ama çok haşmetli gözüküyor ve kolay kolay korkmuyor.

Karlı dağların tepelerinde beyaz bir Arap atı var. Hızlı ama biraz ürkek bir at. Onu almanı öneririm. Youtube'da birçok videosu var.

Hem çok dayanıklı, hem atik, hem de korkusuz ve cesur bir savaş atı arıyorsan Turkoman atı almanı öneririm. Sağlık barı 10/10'dur ve savaş sırasında bile sırtından kolay kolay atmaz.

Kahverengi olanı Blackwater'da mevcut ancak oraya giremediğimiz için altın sarısı renginde olanı Saint Denis'den 1000 dolara almak gerekiyor. Benim en çok tavsiye ettiğim at türü Turkoman'dır. Ancak beyaz Arap atı da oyunun sonuna kadar rahat götürür, sadece fazla korkak bir at. Kurt sürüsü azıcık yaklaşsa sırtından atıp seni terk eder.

Ayrıca eyer ve üzengi gibi ekipmanlar da oldukça önemli.
Görsel

Uzun uğraşlar sonucu aldım. Ama diğer atımı bırakıp bunu nasıl 1. atım yapacağım?

Geri
Yukarı