RDR2 Ayar Değiştirince Donma

TheRippeR670

Picopat
RDR2'de grafik ayarı değiştirdiğim sırada oyunda aşırı bir donma ve takılma yaşanıyor. Sadece grafik ayarı kısmında herhangi bir ayarı değiştirdiğimde bu sorunu yaşıyorum. Çözümünü biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

Sonradan donmalar vs normale dönüyorsa normaldir. Koskoca oyunun bütün haritasındaki dokuların çözünürlüğü değişiyor sonuç olarak. TF2 de bile oluyor bu olay.
Oyunu oynarken herhangi bir takılma ve donma olmuyor. Sadece grafik ayarları kısmında bir ayar değiştirdiğim zaman (ör: çözünürlük) oyun sürekli olarak donuyor. Kapatıp açmamı gerektirecek kadar bir donma yaşanıyor.

Oyunu oynarken herhangi bir takılma ve donma olmuyor. Sadece grafik ayarları kısmında bir ayar değiştirdiğim zaman (ör: Çözünürlük) oyun sürekli olarak donuyor. Kapatıp açmamı gerektirecek kadar bir donma yaşanıyor.

Yani bir süre sonra düzelmiyor mu hocam? Ve oyun HDD de ise bu süre daha da uzayabilir. Eğer dosya konumundaki ayarların bulunduğu notepadi açabilirseniz oradan değiştirebilirsiniz.

Merhaba RDR2'yi bugün indirdim grafik ayarlarından rastgele bir ayar bile değiştirsem oyunum donuyor ve takılı kalıyor çok kasıyor ama ayar değiştirmeden oyuna girersem 60 FPS sabit oynayabiliyorum çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Geri
Yukarı