RDR2 beyaz Arap atı spawn olmuyor

Resull0

Hectopat
Oyun %8'deyken atı almaya gittim lakin elimden kaçtı sonra karşıdaki şelalede garip bir şekilde ölü gördüm öncelikle ata hiçbir zarar verdim artık boğularak mı öldü bilmiyorum. Şu an %15'teyim atın olduğu bölgeye tekrar gittim lakin at orada yoktu. Sonra o civarlarda kamp kurdum tekrar baktım iz sürmeye çalıştım bulamadım. Bu at geri nasıl gelecek? Oyunu önceden bitirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilmiyorum ama o kadar istiyorsanız Rampage Trainerden arap atı spawn edip eyer takıp atınız yapabilirsiniz.

Oyun %8'deyken atı almaya gittim lakin elimden kaçtı sonra karşıdaki şelalede garip bir şekilde ölü gördüm öncelikle ata hiçbir zarar verdim artık boğularak mı öldü bilmiyorum. Şu an %15'teyim atın olduğu bölgeye tekrar gittim lakin at orada yoktu. Sonra o civarlarda kamp kurdum tekrar baktım iz sürmeye çalıştım bulamadım. Bu at geri nasıl gelecek? Oyunu önceden bitirdim.

Farklı zamanlarda git ama yakın zamanlarda gitme mutlaka spawn olacaktır.

Bir süre sonra tekrar spawn olur sanmıyorum 1 kere Arap atı olacagını.

Bölgeden epey uzaklaş vakit geçmesi gerek görev falan yap.

Lost Lake soluna arada sırada git bak 1-2 denemden sonra mutlaka bulacaksındır merak etme o at ölünce tekrar spawn oluyor.

Tekrar karlı yere gittim halen yoktu kamp kurdum yine yoktu bende Micah faresini kurtarmaya gittim o görevden sonra javierle çiftlik soyduk ondan sonra karlı yere gittiğimde spawn olmuştu yardımlarınız için teşekkürler atı aldım.

Geri
Yukarı