RDR2 Chapter 3 için silahlar iyi mi?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Garip bir başlık biliyorum ama merak ettim. Sizce bu silahlar iyi midir şu anda kullandığım?

Dosya Ekleri

• IMG20220723144457.jpg
    IMG20220723144457.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 172
  • IMG20220723144449.jpg
    IMG20220723144449.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 156
  • IMG20220723144441.jpg
    IMG20220723144441.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 144
Evet gayet iyi, hangisi kolayınıza geliyorsa onu kullanın, pompalı da kullanabilirsiniz, vuruş hissiyatı çok güzel. Zaten Lancaster veya Litchfield Repeater'lar en iyi tüfeklerden, onları tavsiye ederim, alabiliyorsanız silahçıdan bakabilirsiniz.

Evet gayet iyi, hangisi kolayınıza geliyorsa onu kullanın, pompalı da kullanabilirsiniz, vuruş hissiyatı çok güzel. Zaten lancaster veya litchfield Repeater'lar en iyi tüfeklerden, onları tavsiye ederim, alabiliyorsanız silahçıdan bakabilirsiniz.

Şu anda kilitli gözüküyor hocam. Rifle olarak rolling block kullanmak istiyorum aslında ama silahçıda scope çıkaramadığım için kullanmıyorum.

Evet gayet iyi, hangisi kolayınıza geliyorsa onu kullanın, pompalı da kullanabilirsiniz, vuruş hissiyatı çok güzel. Zaten Lancaster veya Litchfield Repeater'lar en iyi tüfeklerden, onları tavsiye ederim, alabiliyorsanız silahçıdan bakabilirsiniz.
Pompalıyı uzak mesafede kullanmayacağım için çok tercih etmiyorum.

Şu anda kilitli gözüküyor hocam. Rifle olarak rolling block kullanmak istiyorum aslında ama silahçıda scope çıkaramadığım için kullanmıyorum.
Rolling Block tüfeği yanlış hatırlamıyorsam ileriki görevlerde olacak hocam hazır Chapter 3'teyken elinizdeki tüfekleri kullanabilirsiniz, Schofield revolver da iyidir ama konsolda nişan alması zor mu bilmiyorum. 🙂 Zaten bir sürü silah var hocam istediğinizi kullanın hepsi ayrı zevkli.

Pompalıyı uzak mesafede kullanmayacağım için çok tercih etmiyorum.
Yakın mesafeli çatışmalarda Dead Eye kullanırsanız çok etkili olabiliyor, uzuvları da patlatmak için birebir. 😄

Rolling block tüfeği yanlış hatırlamıyorsam ileriki görevlerde olacak hocam hazır chapter 3'teyken elinizdeki tüfekleri kullanabilirsiniz, schofield revolver da iyidir ama konsolda nişan alması zor mu bilmiyorum. 🙂 zaten bir sürü silah var hocam istediğinizi kullanın hepsi ayrı zevkli.

Rolling block a sahibim ancak sadece scopelu halini kullanabiliyorum o yüzden tercih etmiyorum. Pistollar revolverladan daha iyi değil mi hocam tam tersini yoksa?

Geri
Yukarı