Çözüldü RDR2 Dead Eye modunda düşmanlara aynı anda ateş edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Başlarda Dead Eye modunu açtığımda üzerine geldiğim düşmanlara işaret bırakıyordu, 3-4 tanesine falan seçince ateş ediyordum hepsine tak tak tak vuruyordu ama bi yerden sonra bi değişiklik oldu, gelişti değişti ve artık işaretlemiyor üzerine gelince. Gitti mi o özellik? Muhtemelen gitmedi ama neye basmam lazım?

Başlarda Dead Eye modunu açtığımda üzerine geldiğim düşmanlara işaret bırakıyordu, 3-4 tanesine falan seçince ateş ediyordum hepsine tak tak tak vuruyordu ama bir yerden sonra bir değişiklik oldu, gelişti değişti ve artık işaretlemiyor üzerine gelince. Gitti mi o özellik? Muhtemelen gitmedi ama neye basmam lazım?

Evet gidiyor kendin işaretliyorsun öyle sıkıyor sıra sıra.

Hocam bir görevden sonra onu artık siz kendiniz ayarlıyorsunuz, koldan oynuyorsanız r1'e basmanız gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam klavyeyi unuttum.

Dead eye moduna geçtikten sonra imlecinizi düşmanların üzerine getirip q tuşuna basın.
Teşekkürler. Chapter 4'deyim, oyun efsane. PS4'ten oynamıştım ama dil desteği olmadığından hikayeyi sallamadan GTA oynar gibi iki dükkan soyup adam kesip çıkıyordum. Şimdi her yan göreve giriyor, her diyaloğu dinliyor. Ivır zıvır etkinlikleri bile yapıyorum, oyunun hikayesi açılınca insan bir yandan ana göreve de gidesi geliyor ama kaliteli yan görevleri de istiyor. 35 saat oynadım, bir bu kadar daha hatta belki fazla bile oynarım. Herkese tavsiye ediyorum oynama şansınız varsa indirimde 150 liraya alın, bu paraya daha iyisini oynayamazsınız. Daha yüksek fiyata da alamazsınız da işte uygun fiyatı yani.

Teşekkürler. Chapter 4'deyim, oyun efsane. PS4'ten oynamıştım ama dil desteği olmadığından hikayeyi sallamadan GTA oynar gibi iki dükkan soyup adam kesip çıkıyordum. Şimdi her yan göreve giriyor, her diyaloğu dinliyor. Ivır zıvır etkinlikleri bile yapıyorum, oyunun hikayesi açılınca insan bir yandan ana göreve de gidesi geliyor ama kaliteli yan görevleri de istiyor. 35 saat oynadım, bir bu kadar daha hatta belki fazla bile oynarım. Herkese tavsiye ediyorum oynama şansınız varsa indirimde 150 liraya alın, bu paraya daha iyisini oynayamazsınız. Daha yüksek fiyata da alamazsınız da işte uygun fiyatı yani.
Oynayın oynattırın, kesinlikle herkesin oynaması gereken bir oyun.

Geri
Yukarı