RDR2 Değerleri nasıl?

İşletim sistemi
Windows 10
Ayrıca kartınız 1440p için yeterli bence, 2k bir monitörün varsa dene derim, fps çok düşük dersen 1080p ile devam edersin.
2k bir monitörüm yok maalesef, bir kaç ay içinde yeni bir monitör alacağım fakat 1080p almayı düşünüyorum tekrardan. 2k monitörler için genelde 2060 Super veya 2070 kartlar kullanılıyor sanırım. Şuanlık sistemime yükseltme yapmayacağım için 1080p 144hz bir monitör yeterli olacaktır.

Ben bu ayarları kullanıyorum gayet güzel duruyor, önemli olan sizin için iyi olması, güzel durmuyor diyorsanız bir önce ki kullandığınız ayarlara dönebilirsiniz.
Hocam ben dünden bugüne kadar hemen hemen bu grafiklerle oynuyordum, grafiklerde bir gariplik gözüme çarpmadı ama arkadaşlar bulanıklık deyince sormak istedim sizin gözünüze bir bulanıklık çarpıyor mu diye.

2k bir monitörüm yok maalesef, bir kaç ay içinde yeni bir monitör alacağım fakat 1080p almayı düşünüyorum tekrardan. 2k monitörler için genelde 2060 Super veya 2070 kartlar kullanılıyor sanırım. Şuanlık sistemime yükseltme yapmayacağım için 1080p 144hz bir monitör yeterli olacaktır.
Son çıkan bazı oyunlar hariç bir çok oyunda güzel değerler veren bir kart bence dediğim gibi fps takıntınız yoksa 2k için yeterli bir kart ama ilerde yükseltme yapmayacağınıza göre 2k bir monitörde gereksiz olur bence de.

Hocam ben dünden bugüne kadar hemen hemen bu grafiklerle oynuyordum, grafiklerde bir gariplik gözüme çarpmadı ama arkadaşlar bulanıklık deyince sormak istedim sizin gözünüze bir bulanıklık çarpıyor mu diye.
Bir tek fotoğraf bulanıktı at üstünde giderken attığınız, o da dediğim gibi motion-blur yüzünden olur, ondan önce attığınız fotoğraflar normal duruyor.

RTX 2060 + R5 2600 + 16GB RAM ile oynuyorum. Değerler gayet normal. Bu arada hangi TAA, FXAA ve MSAA ayarlarını kullandığını yazabilir misin? Ayrıca resolution scale kaç'ta oynuyorsun? 1080p mi oynuyorsun?

RTX 2060 + R5 2600 + 16GB RAM ile oynuyorum. Değerler gayet normal. Bu arada hangi TAA, FXAA ve MSAA ayarlarını kullandığını yazabilir misin? Ayrıca resolution scale kaç'ta oynuyorsun? 1080p mi oynuyorsun?
Teşekkürler hocam, o kadar çok ayar değiştirdim ki bir anda benimseyemiyorum artık. Nasıl oldu grafikler?

Eki Görüntüle 954858
Eki Görüntüle 954859
Hocam en son alıntıladığım ayarlarda bıraktım. 1080p, FXAA ve MSAA kapalı, TAA medium. Resolution scale kapalı.

Oyunu yüksek ayarlarla oynamayı düşünüyordum aslında ama arkadaşlarla söz arasında "Ben GTX1650 ile High'da bitirdim, sen rahat Ultra'da oynarsın." gibi bir laf dikkatimi çekti. Aldım YouTube'daki gibi Ultra ayarlara, gel gelelim değerler bu şekilde. Videodaki adam bir tık daha akıcı oynuyordu sanki, normal midir?

Sistemim:
RTX 2060 + R5 3500X + 16 GB RAM.

FPS, kullanım ve sıcaklık değerleri;

Eki Görüntüle 954727

Eki Görüntüle 954728

Eki Görüntüle 954729
Hocam ayarlarinizin fotosunu atar misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı