RDR2 en iyi at nedir?

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba... RDR2'ye 2. kez başlayacağım, ilk oynayışımda beyaz Arap atını ehlileştirip kullanmıştım. Arap atının birkaç çeşidi varmış, en iyisi hangisi oluyor? Siyah var, beyaz var, rose gray bay var.

Rose Gray Bay en iyisi olarak geçiyor.
Chapter 6'dan sonra alınabiliyormuş o.

En iyisi Rose Gray ama alabilmek için hikayede baya ilerlemen gerekiyor. Chapter 2'de alınabilen en iyi at Beyaz Arap atı.
Beyaz Arap atı diye biliyorum.
Ben de beyaz diye biliyordum fakat bir sitede böyle bir tablo var fakat altında beyaz daha iyi yazıyor anlamadım.

''
RDR2 En İyi Atlar Karşılaştırması
RDR2 En İyi Atlar karşılaştırması
Red Dead Redemption 2’de en iyi atları Arap Atları oluşturuyor. Hem oyunun erken evrelerinde yakalayabileceğiniz, hem de bunun için para ödemeniz gerekmeyen Beyaz Arap Atı da oyunun en iyi atlarından birisi.

Rdr2 en iyi atlar söz konusu olduğunda 3. sırayı da Siyah Arap Atı geliyor. Eğer aşağıdaki yönergelerle Beyaz’ı elde edemezseniz, siyaha denk geldiğinizde kaçırmamanızı tavsiye ederiz.''

Chapter 6'dan sonra alınabiliyormuş o.

Ben de beyaz diye biliyordum fakat bir sitede böyle bir tablo var fakat altında beyaz daha iyi yazıyor anlamadım.

''Eki Görüntüle 2107415RDR2 En İyi Atlar karşılaştırması
Red Dead Redemption 2’de en iyi atları Arap Atları oluşturuyor. Hem oyunun erken evrelerinde yakalayabileceğiniz, hem de bunun için para ödemeniz gerekmeyen Beyaz Arap Atı da oyunun en iyi atlarından birisi.

Rdr2 en iyi atlar söz konusu olduğunda 3. sırayı da Siyah Arap Atı geliyor. Eğer aşağıdaki yönergelerle Beyaz’ı elde edemezseniz, siyaha denk geldiğinizde kaçırmamanızı tavsiye ederiz.''
Doğrudan her atı kullanmış biri olarak, İlk sıraya Rose Grey Bay, ikinci sıraya Black, üçe White'ı koyarım. White çok kolay hızlanırken Black daha dengeli bir at. Ama Rose Grey dayanıklılık, hızlanma, agresiflik, cesaret olarak hepsinden daha iyi. Bunların haricinde 4. Chapter'da Turkomania da alınabiliyor Saint Denis'te. O da güzel attır.

Yeni konular

Geri
Yukarı