RDR2 en iyi Türkçe yama hangisidir?

Daha fazla  
RDR2 Türkçe yama önerebilir misiniz arkadaşlar. Kutucuk sorunu falan olmayan güzelce çevirilmiş bildiğiniz bir yama var mı? Oyunu düzgünce oynamak istiyorum. Sanırım anony musun çevirdiği yama vardı. Ama bulamadım. Bulabilirseniz anonymus yamasını, bulamazsanız bildiğiniz en iyi yamayı atabilir misiniz?

Benim kullandığım en iyi yama konuda mevcut. Makine çevirisi değil, bizzat elle çeviridir kendisi. Gayet memnunum.

V14 çıkmış. Ben V10 veya V11 ile oynamıştım. Yapay zeka çevirisi değildi ve çok iyiydi çeviriler. Yukarıda paylaşılanı öneririm.

Benim kullandığım en iyi yama konuda mevcut. Makine çevirisi değil, bizzat elle çeviridir kendisi. Gayet memnunum.

Yamayı kurdum ama kutucuk sorunu var.

Hocam bu yama olmadı. Başka bildiğiniz iyi yama var mı?
Konu içindeki yamadan farklı kaynaktan bir yama yok. Makine çevirileri var. Ancak onlarda da sürekli kelime anlamlarında problemler oluyor. "Ben olmak varmak" cümlesi ne kadar saçma geliyorsa çeviriden çıkan altyazılarda bir o kadar saçma...

Konu içindeki yamadan farklı kaynaktan bir yama yok. Makine çevirileri var. Ancak onlarda da sürekli kelime anlamlarında problemler oluyor. "ben olmak varmak" cümlesi ne kadar saçma geliyorsa çeviriden çıkan altyazılarda bir o kadar saçma...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam şu yamayı kurdum. Yama el çevirisi gibi. Hiç devrik cümleye rastlamadım. Kutucuk sorunu var ama idare edilir gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam şu yamayı kurdum. Yama el çevirisi gibi. Hiç devrik cümleye rastlamadım. Kutucuk sorunu var ama idare edilir gibi.
İkiside V14 sürümü. Kutucuk sorunu yaşamadım/yaşamıyorum.
Bu tarihten itibaren bu konuyu okuyacaklar için söyleyeceğim birkaç cümle var;
- Paylaşmış olduğum konuda her zaman güncel sürüm mevcut olacaktır. Orayı incelemenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı