Çözüldü RDR2 "Error response received from Steam" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Emirhan5445

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
G.Skill 1x16 GB 3200 MHz RAM.
Ekran kartı
ASUS TUF Gaming RTX 3060 12 GB V2 OC.
Anakart
ASUS Prime H510MK
İşlemci
i5 10400F
RDR2 alalı 1 hafta falan oldu sorunsuz oynuyordum. Sımdı oyuna gırerken Launcher ekranına atıyor ve dogrulamayı yaptığımda bu hatayı verıyor. Nasıl duzeltebılırım?

1660152264705.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTA 5 için de aynı sorun var, ben de aynı hatayı alıyorum ve birkaç kişi daha aynı konuyu açmış biraz önce.

Muhtemelen serverde bir problem var ya da öyle bir şey. Steam'den girilmiyor gibi gözüküyor şu anda. Arkadaşım Epic Games'ten girebiliyor ama.

Edit: İnterneti ve bilgisayarı 5dk boyunca kapattım, geri açtığımda düzeldi.
GTA 5 için de aynı sorun var, ben de aynı hatayı alıyorum ve birkaç kişi daha aynı konuyu açmış biraz önce.

Muhtemelen serverde bir problem var ya da öyle bir şey. Steam'den girilmiyor gibi gözüküyor şu anda. Arkadaşım Epic Games'ten girebiliyor ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Evet bende de düzeldi dediğiniz gibi server problemi sanırım.

Geri
Yukarı