Çözüldü RDR2 "exited unexpectedly" hatası | 0xc000001d

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Whizzk

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Oto Galeri
Merhaba kardeşlerim, abilerim. Ben oyunu 13 Mayıs'ta Steam'den aldım 18 Mayıs oldu 1 dk bile oynayamadım bu hata yüzünden internette ne önerdilerse yaptım anakartı bile bozdum 200 TL masraf yaptım 5 gün içinde destekle görüştüm biliyorsunuz destek hiçbir zaman işe yaramamıştır halende yaramıyor bu hata çözülürmü veya gelecek olan güncelleme ile mi çözülür beklemeli miyim?

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2020.05.18 - 09.09.47.44.png
    Desktop Screenshot 2020.05.18 - 09.09.47.44.png
    402,9 KB · Görüntüleme: 140
Çözüm
SSE 4.1 destekli FX işlemciye geçilerek çözülmüştür. Bir dosya daha kapanır böylece. Yeterli dökümanınız varsa çözülmeyecek sorun yok gibi 😎
Doğrudan çalıştır oyunu, girebiliyorsan. Ben başka bir arkadaşa Hackintosh kuruyorum. Olmazsa yarın akşam bakarız.

Abim hesabım yok ya sen dün seninkine girip benimkini bağladın bir şekil ona ihtiyacım var valla 1 dk bekleyecek sabrım kalmadı lütfen beni araya sıkıştır bir ara canım abim lütfen çok rica ediyorum.

@Keremİgrek Ryzen geçmeniz mantıklı. Toplam bütçeniz nedir? Ekran kartınızı almışsınız zaten. Gerisi kolay. :)

Abim hesabım yok ya sen dün seninkine girip benimkini bağladın bir şekil ona ihtiyacım var valla 1 dk bekleyecek sabrım kalmadı lütfen beni araya sıkıştır bir ara canım abim lütfen çok rica ediyorum.

CD Key hesaptaki doğum tarihi falan her şeyi yazıp gönderdim mailden CD Key yolladım GTA 5'e kayıtlı orijinal DVD'imin yani 2 adımlı doğrulaması kaldırmaları için her şeyi yolladım halen tık yok.
@Keremigrek Ryzen geçmeniz mantıklı. Toplam bütçeniz nedir? Ekran kartınızı almışsınız zaten. Gerisi kolay. :)

2400 liraya anakart işlemci ve RAM'leri hallettim ay sonu değiştireceğim bunları ve sistemim tamam 1 ay idare oyun oynayın diye yine de aldım FX6300'ü.
CD Key hesaptaki doğum tarihi falan her şeyi yazıp gönderdim mailden CD Key yolladım GTA 5'e kayıtlı orijinal DVD'imin yani 2 adımlı doğrulaması kaldırmaları için her şeyi yolladım halen tık yok.

2400 liraya anakart işlemci ve RAM'leri hallettim ay sonu değiştireceğim bunları ve sistemim tamam 1 ay idare oyun oynayın diye yine de aldım FX6300'ü.

Yani RDR2 bana tam 5.5 bin liraya yakın bir masraf çıkardı kendisi dahil RDR2; tehlikeli oyun abi ben bunu anladım daha oynayamadan.
Doğrudan çalıştır oyunu, girebiliyorsan. Ben başka bir arkadaşa Hackintosh kuruyorum. Olmazsa yarın akşam bakarız.

Abi dünkü gibi 5 dk hesabından benim hesaba nasıl geçmeyi başardıysan o hareketi tekrar yapıp beni bırakabilirsin sonra oyuna girip deneyim ben oldum diye haber veririm lütfen abim 5 dk sadece çok ihtiyacım var buna şu an ne kadar süredir bu anı beklediğini biliyorsun.
@Keremigrek Ryzen geçmeniz mantıklı. Toplam bütçeniz nedir? Ekran kartınızı almışsınız zaten. Gerisi kolay. :)

Sence kapı açılacak mı? 😂 Sinan çetine döndüm yemin ederim sürekli sayfa yenliyorum Recep abiden bir umut ışığı bekliyorum.

Son düzenleme:
Evde değilim. Yoksa bağlanırdım. Müzisyen arkadaşıma macOS kuruyorum.

Bekledim bende artık ne yapayım abim bu gün gelince çözeriz artık :) Evdeyim bütün gün e posta geliyor zaten sen yaz ben görürüm hemen yazarım ID şifre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı