Çözüldü RDR2 farklı hesaplardan aynı kayıt dosyasında oynamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theutkan

Decapat
Merhaba, ben Red Dead Redemption 2 oyuncusuyum fakat çeşitli sebeplerden ötürü hesap değiştirmek zorunda kaldım. (Steam) İki hesapta da önceden oyun alınmış fakat başka Social Club hesaplarına bağlı ve Steam hesabını Social Club hesabına bağlayınca unlink edilmiyor, ben 2. hesaptan oyunu açınca baştan başlıyor ve ayarlarda Save dosyanız yok hatası alıyorum. Ana hesabımdaki Save dosyasını bu hesaba aktarma imkanı var mı? 20 saati tekrar oynamak istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, ben Red Dead Redemption 2 oyuncusuyum fakat çeşitli sebeplerden ötürü hesap değiştirmek zorunda kaldım. (Steam) İki hesapta da önceden oyun alınmış fakat başka Social Club hesaplarına bağlı ve Steam hesabını Social Club hesabına bağlayınca unlink edilmiyor, ben 2. hesaptan oyunu açınca baştan başlıyor ve ayarlarda Save dosyanız yok hatası alıyorum. Ana hesabımdaki Save dosyasını bu hesaba aktarma imkanı var mı? 20 saati tekrar oynamak istemem.
Sanırım var. Oyunu indirdiğiniz klasöre girin. Save dosyasını alın. Sonra 2. Hesaba girip çıkarttığınız save dosyasını 2. hesabın save dosyasına atın.
Sanırım var. Oyunu indirdiğiniz klasöre girin. Save dosyasını alın. Sonra 2. Hesaba girip çıkarttığınız save dosyasını 2. hesabın save dosyasına atın.

Çözüm
Sanırım var. Oyunu indirdiğiniz klasöre girin. Save dosyasını alın. Sonra 2. hesaba girip çıkarttığınız Save dosyasını 2. hesabın Save dosyasına atın.

Dostum benim Rockstar hesabıma giris yapamadım yeni hesap kurdum ama oyun illa eski hesapla giriliyordu silip tekrar yüklesem baska hesapla girebilir miyim zaten bende Save dosyalarını aktaracağım.

Sanırım var. Oyunu indirdiğiniz klasöre girin. Save dosyasını alın. Sonra
2. Hesaba girip çıkarttığınız save dosyasını 2. hesabın save dosyasına atın.
Dostum benim rockstar hesabıma giris yapamadım yeni hesap kurdum ama oyun illa eski hesapla giriliyordu silip tekrar yüklesem baska hesapla girebilir miyim zaten bende save dosyalarını aktarıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı