Çözüldü RDR2 FSR 2.0 çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Şu olayları basite indirgeyerek anlatacak babayiğit var mı? :) Şimdiden teşekkürler.
Araştırmalarımı yaptım. Nexus mods sitesinden RDR2 FSR 2.0 RAR dosyasını indirin. İçindekileri RDR2'nin içine atın direkt oyuna girin. DLSS ayarı adında bir seçenek çıkıyor ama FSR 2.0 olmuş oluyor. Technopat'ta paylaşılan linkle oynanmıyor. Çoğu kullanıcı aynı sıkıntıdan konu açmış. Ayrıca oyunun korsan sürümüne sahipsenizde FSR 2.0 çalışmıyor hiçbir şekilde. Yalnızca güncel Epic/Steam sürümlerinde çalışıyor.
Ban sebebi olur mu? Online girmeden.
Online'a FSR 2.0 ile giripte ban yemeyej insanlar olmuş. Story modda dilediğinizce ban yeme derdi olmadan FSR kullanabilirsiniz.

Araştırmalarımı yaptım. Nexus mods sitesinden RDR2 FSR 2.0 RAR dosyasını indirin. İçindekileri RDR2'nin içine atın direkt oyuna girin. DLSS ayarı adında bir seçenek çıkıyor ama FSR 2.0 olmuş oluyor. Technopat'ta paylaşılan linkle oynanmıyor. Çoğu kullanıcı aynı sıkıntıdan konu açmış. Ayrıca oyunun korsan sürümüne sahipsenizde FSR 2.0 çalışmıyor hiçbir şekilde. Yalnızca güncel Epic/Steam sürümlerinde çalışıyor.

Online'a FSR 2.0 ile giripte ban yemeyej insanlar olmuş. Story modda dilediğinizce ban yeme derdi olmadan FSR kullanabilirsiniz.

Epic Steam harici bende Red Dead Online var ve Rockstar Launcher'dan 140 TL'ye hikayeyi alabiliyorum ona FSR kurmam mümkün olabilir yine değil mi crack değil çünkü.

Epic Steam harici bende Red Dead Online var ve Rockstar Launcher'dan 140 TL'ye hikayeyi alabiliyorum ona FSR kurmam mümkün olabilir yine değil mi crack değil çünkü.
evet teknik olarak mümkün olabilir. Bende crack versiyonu olduğu için maalesef deneyemiyorum. Ama olduğu takdirde şu anlık ban yiyen olmamış.

Maalesef Epic Games başlatıcısından başlatıp Rockstar simgesi çıktıktan sonra oyun hiç açılmıyor mod yüklü iken, çalışmıyor yani.

Korsan sürümlerde de FSR 2.0 çalışıyor az önce korsan sürümde nexux moddan indirdiğim FSR 2.0'ı çalıştırdım tüm olay aslında EnableSignatureOverride.Reg dosyasını çalıştırmakta ancak bunu yaptıktan sonra Crack'i yeniden uygulamak gerekiyor.

Korsan sürümlerde de FSR 2.0 çalışıyor az önce korsan sürümde nexux moddan indirdiğim FSR 2.0'ı çalıştırdım tüm olay aslında EnableSignatureOverride.Reg dosyasını çalıştırmakta ancak bunu yaptıktan sonra Crack'i yeniden uygulamak gerekiyor.
Bu yolla denememiștim. EnableSignatureOverride.Reg nerede ve nasıl çalıştırılıyor?

Bu yolla denememiștim. Enablesignatureoverride. Reg nerede ve nasıl çalıştırılıyor?

Nexus Mod'dan indirdikten sonra geldi Cyberpunk'taki gibi çalıştırayım belgi olur dedim ve DLSS özelliği gledi ama görüntü kötüleşiyor, FPS düşüyor. Çok önemryorum Experience'dan optimize edip oyuna giriyorum ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna resmi FSR 2.0 desteği geldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı