Rehber RDR2 FSR 3 modu nasıl yapılır?

Ben modu çalıştırdım hem de NVIDIA DLSS ile. Lakin ghosting problemi var çok yok ama rahatsız edici herhalde yeni Update'lerle düzeltirler.

Dosya Ekleri

• sdadasd.png
    sdadasd.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 39
Paylaşılan mod aynı mı bilmiyorum daha önce karşılaşmadım. Bütün kartlar için çalışıyor milattan kalma olmasın yeter. Benim cihazım APU Vega8 ile oynuyorum.

Hangisini? Scripthooktan mı bahsediyorsunuz?

Hocam kaç FPS alıyorsunuz Vega 8 ile.

Hocam kaç FPS alıyorsunuz Vega 8 ile.

Burada laptopumun performansını değerledirdim.

uyarı: öncelikle modun çalışması için Afterburner veya Epic Games arayüzünün kapalı olması gerekiyor.

adım 1: Script hook indirmek.

Script Hook RDR2 - AB Software Development verdiğim linkten indirip klasöre çıkartın. Bin klasörünün içi lazım.

adım 2: Modu indirmek.
AdFWJHbrNftE9BBVHOJe/WeBTuC1TIAZuhkaroD4SuA= linkinden modu indirip klasöre çıkartın bu dosyaya ulaşmanız gerekiyor. (sanırım linki açık paylaşmak sıkıntı çıkarabilir.)

Eki Görüntüle 2088823

adım 3: Oyunu Vulkan'dan DX12'ye çevirmek.

oyunu grafik ayarlarından gelişmiş ayarlar kısmından DirectX 12 yapmanız gerek yoksa mod çalışmaz.

adım 4: Modu kurmak.

indirdiğimiz dosyaları, FSR modu ve scripthook dosyalarını, oyun klasörünün içine atıyoruz.

modumuz hazır.

artık oyunu FSR3 modu ile oynayabilirsiniz. Henüz HUD sıkıntısı düzelmedi ama modun ileriki sürümlerinde düzelticeklerini umuyorum. Yavaş yavaş düzeltiyorlar. Sakın Online girmeyin ban yiyebilirsiniz.

Encrypt & decrypt text online - Encryption text with key bu site üzerinden şifrelemeyi kaldırabilirsiniz.

Edit: Oyundan çıkarken FSR kapatıp çıkın, aksi taktirde oyun crash veriyor. Rockstar Games Launcher güvenli modda başlatma seçeneği sunduğunda bütün grafikleri en düşüğe çekip API'yi vulkana çekiyor ama mod çalışıyor garip bir şekilde. Benim deneyimlerim bunlar. Sizde aynı sorun olur mu bilmiyorum.

Vulkan ile açmanın bir çözümü veya yolu yok mu hocam. Malum Vulkan modlar için bir su gibi olmadan bir şey yapılamıyor.

Selamünaleyküm değerli hocalarım bu eklenti sizde işe yaradımı ona göre bende indireceğim de.

Şu an kendimde kullanıyorum. Ama modun HUD fix versiyonu çıktı onunda rehberini açtım istersen ona da bakabilirsin.

Iris Xe IGPU'da çalışır mı?

Denemeden bilemeyiz. Benim Vega8'de çalıştı. Sizde de çalışır herhalde.

@ExpertMorder @konur43 HUD Fixlenmiş versiyonunuda paylaştım isterseniz bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı