Sürprizbozan RDR2 Görevde Çalan Müziğin Adı Nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
John Marston'ı hapishaneden çıkarırken muhafızlardan birinin kafasına silahı doğrultup ilerlerken çalan müzik, veya melodi her ne oluyorsa. Biri bana ismini veya YouTube'daki linkini atabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:46'da başlayıp 5:50'ye kadar devam ediyor.

John Marston'ı hapishaneden çıkarırken muhafızlardan birinin kafasına silahı doğrultup ilerlerken çalan müzik, veya melodi her ne oluyorsa. Biri bana ismini veya YouTube'daki linkini atabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

bu olabilir mi?

bu olabilir mi?
Evet, bu. Teşekkür ederim. Bu arada oyundaki müzik çeşitliliği şahane, ana hikayesi bile 50 saate yakın sürebilen bir oyunda bir dinlediğini neredeyse bir kez daha dinlemiyor olmana rağmen her seferinde farklı müzikleri özenle hazırlamışlar bu konuda bence açık dünyası ve grafikleri kadar övülmesi gereken bir oyun bence. Ama şu çalan müziklerin altta ismi falan yazsa da aradığımızda o kadar müziğin arasından kolay bulsak çok güzel olmaz mıydı? Ekranda direk durması o sinematikliği falan bozar belki ama en kötü durdurduğumuzda falan görsek tarzı bir şey olmasını isterdim.

john Marston'ı hapishaneden çıkarırken muhafızlardan birinin kafasına silahı doğrultup ilerlerken çalan müzik, veya melodi her ne oluyorsa. Biri bana ismini veya YouTube'daki linkini atabilir mi?

YouTube'a RDR 2 Music yazın oradan tek tek bulabilirsiniz,

Geri
Yukarı