RDR2 GT 1030 sistemde açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Gülhane Gazozu

Hectopat
RAM
16 GB
Ekran kartı
gt 1030
Anakart
MSİ B450 GAMİNG PLUS
İşlemci
R5 1600
Merhaba şuanda kullanmakta olduğum GT 1030'lu sistem RDR2'yi açmıyor ama internette 30 FPS Low ayarlarda rahatlıkla oynanabildiği söyleniyor;
Rockstar desteğe yazdım,ilk önce dosya sil falan filan bir şeyler yaptırdılar sonra dxdiag vs msinfo dosyası istediler ve sistemimin yetersiz olduğunu bu yüzden oyunun açılmamış olabildiğini söylediler yardımcı olabilir misiniz? Ne yapmam gerekiyor iade etmelimiyim?
1652950892174.png

Dostlar hiçbir şekilde bir hata almıyorum,ya oyun şuanda çalışıyor diyor yada hiçbir tepki vermiyor.
(görev yöneticisindede RDR2.exe'ye ait hiç birşey yok.)
Eğer hiçbir şekilde açamazsanız bile iade etmeyin. Birçok oyunun fiyatı artmaya başladı. Yakında 400TL falan olur.
Evet zaten o yüzden iade edeyim mi? Diye sordum oyunu fiyatının 400-500 lira olmasından korkuyorum.
bu sistemi ilk aldığımda 2060S vardı sonu kötü bitti o olayın şuanda gt 1030 kullanıyorum,yaza kadar ekran kartı fiyatları düşer mi?

Dostlar hiçbir şekilde bir hata almıyorum,ya oyun şuanda çalışıyor diyor yada hiçbir tepki vermiyor.
(görev yöneticisindede RDR2.exe'ye ait hiç birşey yok.)

Evet zaten o yüzden iade edeyim mi? Diye sordum oyunu fiyatının 400-500 lira olmasından korkuyorum.
bu sistemi ilk aldığımda 2060S vardı sonu kötü bitti o olayın şuanda gt 1030 kullanıyorum,yaza kadar ekran kartı fiyatları düşer mi?
Gt 1030 GDDR5 mi?

Son düzenleme:
Hız aşırtma yaparak oynanılabiliyor dedim zaten forumlara ve videolara baktığında herkes MSI Afterburner ile hız aşırtma yaparak oyunu açmış ve çoğu yerde yine yetersiz kaldığından oyun çöküyor.

Edit: Burada diğer arkadaşların dediği ekran kartları seri olarak daha eski erkan kartları olabilir ama 4GB VRam değerine sahip ekran kartları bunlar. 10xx serisi olsada 1030 2GB VRam`e sahip
Hız aşırtmayla oyun açılabilir diye bir şey yok güzel kardeşim..

Geri
Yukarı