RDR2 ham madde çantası (materials satchel) nasıl geliştiriliyor?

nalınisyanı

Decapat
Daha fazla  
RDR2 de izci ateşinde 3 tarif üretmemi istiyor oyun. Ben ana kamp dışında kurduğum kamplarda bir sürü malzeme ürettim olmadı. Ana kampta zaten üretmek gibi bir seçenek yok, sadece dinlenme seçeneği var.
Nasıl bu çantayı geliştireceğim acaba, bir bilen var mı?

Kampta et ve hayvan ürünlerini bağışladığınız bir karakter var şu an ismi aklıma gelmiyor kilolu olan karakter olması lazım, çantaları o geliştiriyor diye hatırlıyorum.

Kendi kampınızın dışında bir kamp kurun ve ateşin yanında dinlenme seçeneğine basın(kampın içinde değil ateşin yanında). Arthur ateşin yanına gittiği zaman craft seçeneğinin çıkması lazım.

Şimdi tekrar baktım göreve scout Fire'da yapmanız isteniyor. Yani ekip kampının içindeki ateşin yanına gidip oturmanız lazım, sizin kendi kurduğunuz değil.

Şimdi tekrar baktım göreve scout Fire'da yapmanız isteniyor. Yani ekip kampının içindeki ateşin yanına gidip oturmanız lazım, sizin kendi kurduğunuz değil.

Oraya oturuyorum o kadar yapacak bir şey çıkmıyor sadece otur diyor oturuyorum.

Belki birilerinin işine yarar diye yazayım.
Sorunun cevabını aşağıya detaylıca yazıyorum.
Ana kampımızın içindeki ana kamp ateşi değil onun yakınlarında bir tanede izci kamp ateşi var. Aynı ana kamp haricinde dışarıda yabanda kurduğumuz kamplar gibi izci kampı deniliyor bunada.
Yabanda kurduğumuz kamplardaki toprağa saplanmış ızgara olacak (üstünde et pişirilen) görünce anlayacaksınız.
Bu tarif ettiğim kampta 3 tane malzeme üretmeniz gerekiyor sonrasında ham madde (materials satchel) kilidi açılıyor.

Oraya oturuyorum o kadar yapacak bir şey çıkmıyor sadece otur diyor oturuyorum.
Edit
Belki birilerinin işine yarar diye yazayım.
Sorunun cevabını aşağıya detaylıca yazıyorum.
Ana kampımızın içindeki ana kamp ateşi değil onun yakınlarında bir tanede izci kamp ateşi var. Aynı ana kamp haricinde dışarıda yabanda kurduğumuz kamplar gibi izci kampı deniliyor bunada.
Yabanda kurduğumuz kamplardaki toprağa saplanmış ızgara olacak (üstünde et pişirilen) görünce anlayacaksınız.
Bu tarif ettiğim kampta 3 tane malzeme üretmeniz gerekiyor sonrasında ham madde (materials satchel) kilidi açılıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı