RDR2 hangi atı almak daha mantıklı?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
2. at daha hızlı ama staminası falan az gibi, para biriktirip 3. atı mı alayım 2. atı mı almalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG20220720123950.jpg
    IMG20220720123950.jpg
    183,5 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdilik morganı al. En kötü tennessee kullanırsınız sonra. Ama tavsiyem Lake Isabellenın kenarına gidip Arap atını evcileştirin kullanın. Oyunun en hızlı 3. ATI. 1 ve 2. at chapter 5-6 civarı açılıyor.

Şimdilik morganı al. En kötü tennessee kullanırsınız sonra. Ama tavsiyem Lake ısabellenın kenarına gidip Arap atını evcileştirin kullanın. Oyunun en hızlı 3. ATI. 1 ve 2. at chapter 5-6 civarı açılıyor.

Hocam 2. at hızlı ancak staminası az. 3. at ise yüksek stanima ancak biraz yavaş. 3. Cüsünü alayım diyorum sizce mantıklı olur mu? Chapter 5 6 ya kadar.

Son düzenleme:
Hocam zamanında param yoktu oyunda küçük bir at almıştım. Herkes atıyla benden uzun duruyordu at küçüktü özellikleri öyle iyi değildi. Sonra ata bağlandım ve oyunu o atla bitirdim. Çok takmayın hocam stamina falan alın bir tanesini çok önemli değil etkisi yok. Duygulandırdı şimdi ah canım atım.

Hocam zamanında param yoktu oyunda küçük bir at almıştım. Herkes atıyla benden uzun duruyordu at küçüktü özellikleri öyle iyi değildi. Sonra ata bağlandım ve oyunu o atla bitirdim. Çok takmayın hocam stamina falan alın bir tanesini çok önemli değil etkisi yok. Duygulandırdı şimdi ah canım atım.
Yok hocam yinede güzel bir at alıp ismini verip bağlanmak istiyorum ona.

Geri
Yukarı