RDR2 High vs Ultra ayarlarda oynamak

Arkadaşlar sizce RDR2'yi ultrada 40-60FPS arası oynamak mı? Yoksa medium ya da highda +60 FPS oynamak mı mantıklı.

High texture ile Ultra texture arasında fark var ama FPS için değer mi bilmem ben ultrada tutuyorum o ayarı diğerleri kısık zaten gölge high da bir tek.

PC'niz 60 Hz ise bence 60+ gereksiz. Fakat 60 üstü ise mediumda falan oynayın. Zaten ultrada çok fark yok diye biliyorum.

Arkadaşlar sizce RDR2'yi ultrada 40-60FPS arası oynamak mı? Yoksa medium ya da highda +60 FPS oynamak mı mantıklı.
High ile ultra arasında çok fazla bir bir fark yok yok bence rdr 2 yi high da oynamani öneririm sadece ultrada silah (povdan bakılınca)kirli olduğu gözüküyor ama high da olucam bu detay olmuyor bunun için FPS düşürmene gerek yok high tavsiye ederim

Eğer yapabiliyorsanis Texture'ları mutlaka Ultra yapın çünkü high ve Ultra arasında çok fark var. Diğer ayarları medium-high yaparsınız kafanıza göre ama bence texture quality mutlaka Ultra olmalı.

RTX 3060 la ultrada 60 fps civarı alıyordum grafik kalitesinden ödün vermeyen ayarları yaptım bazı ayarları ultradan high a düşürdüm 100-110 fps alıyorum. 165 hz de olunca yağ gibi akıyor.

Geri
Yukarı