RDR2'de High grafik mi Ultra mı?

thefoxdesert

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
İ7 12. Nesil
16 GB Ram
Gaming Laptop
DLSS açık high grafiklerde 85 (texture Ultra ve anisotropich X16), Ultra da ise 60 alıyorum. Sizce hangisini kullanmalıyım?

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-09_163439445.png
    resim_2023-08-09_163439445.png
    35,6 KB · Görüntüleme: 65
  • Ekran görüntüsü 2023-08-09 161913.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-09 161913.png
    38 KB · Görüntüleme: 52
DLSS açık high grafiklerde 85 (texture Ultra ve anisotropich X16), Ultra da ise 60 alıyorum. Sizce hangisini kullanmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyin hocam burada ki volkan hocamın dediklerine göre yapın.

Hocam asıl video Memory yani VRAM'i fazla kullanırsanız sorun olur eğer VRAM bitmeye yakın ise droplar başlar.
Çok fazla kullanmıyorum ki 6 gb dan 4 GB kullanıyorum hatta 3.5 yapınca bile uyarı geliyor

Hocam asıl video Memory yani VRAM'i fazla kullanırsanız sorun olur eğer VRAM bitmeye yakın ise droplar başlar.
Ekran görüntüsü 2023-08-09 191712.png

Sistem iyi değer veriyorsa tabii ki Ultra.

60 FPS alıyorum ultrada.

Hocam gereksiz ayarları yüksekte bırakın doku gibi ayarları ultraya alıp karışık kullanabilirsiniz bence.

Doku zaten ultrada. Başka hangi ayarları ultraya çekmeliyim.

Hocam örnek veriyorum gündelik oyunda ne görüyorsunuz mesela su kalitesini de çıkarabilirsiniz bu tarz ayarları ultraya alıp oynamak bence daha mantıklı bu arada atılan videoda ki ayarları uygulayabilirsiniz ben de yapmıştım.

Teşekkürler, peki 60 FPS Ultra ayarlar için nasıl. Yani en az kaç FPS'te oynamalıyım.

Hocam örnek veriyorum gündelik oyunda ne görüyorsunuz mesela su kalitesini de çıkarabilirsiniz bu tarz ayarları ultraya alıp oynamak bence daha mantıklı bu arada atılan videoda ki ayarları uygulayabilirsiniz ben de yapmıştım.

Peki 60 FPS iyi mi ultrada. En az kaç FPS ile oynanmalı. Siz kaç alıyordunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı