RDR2 hikaye modu ve Online 328 TL

RDR2 hikaye modu ve Online 328 TL.
Fiyatlar dolara dönmeden, indirim bitmeden almanızı tavsiye ederim, 20 Kasım'da bitiyor. Bir daha bu fiyatlar bulunmayabilir.
187,50 liraya Red Dead Online alıyorsunuz. Oyunu yükleyip açınca ana menüde Online ve story seçenekleri var, story seçip oyna derseniz sizi Social Club mağzasına yönlendirir ve 140 liraya story mode almak istiyor musunuz diye sorar. Bu ödemeyi Steam üzerinden gerçekleştirir. Sonuç olarak 187.50 + 140 liraya RDR2 story ve Online almış olursunuz.

Bende 460a almıştım :D gitti döner ayran parası.

Az önce RDR Online'a girip denedim ama bende biraz pahalı gözüküyor gibi. :(
1699824681433.png

Son düzenleme:
RDR2 hikaye modu ve Online 328 TL.
Fiyatlar dolara dönmeden, indirim bitmeden almanızı tavsiye ederim, 20 Kasım'da bitiyor. Bir daha bu fiyatlar bulunmayabilir.
187,50 liraya Red Dead Online alıyorsunuz. Oyunu yükleyip açınca ana menüde Online ve story seçenekleri var, story seçip oyna derseniz sizi Social Club mağzasına yönlendirir ve 140 liraya story mode almak istiyor musunuz diye sorar. Bu ödemeyi Steam üzerinden gerçekleştirir. Sonuç olarak 187.50 + 140 liraya RDR2 story ve Online almış olursunuz.
Ilk kez 300 den %67 indirime düşmüştü aldım fazla oynamadan iade ettim valoya yatırdım sonra birdaha indirime girdi ona vermek yerine gittim valoda asil karambit aldım (tam hatırlamıyorum). Sonra epicte 90tl idi gene gidip onu almadım valoya yatırdım. En son seçkin yerine azıcık daha koyup alabilirdim gene almadım AMA ARTIK SENI ALACAGIM ANLIYOR MUSUN BU KONUYU AÇTIĞINIZ ICIN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Hocam yazıdan pek anlamadım ama deneyecek misiniz?
Tr yama yapılmıyor mu

Geri
Yukarı